Ocena kierowcy - Hyundai Lantra II Sedan

Piotr84, 12 lat temu
Rok produkcji 1999
Hyundai Lantra II Sedan 1.6 114KM 84kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Śmiało mogę polecić to auto dla rodziny dość dobrze wykończone, dobrze wyposażone i wygodne jak za te pieniądze a przede wszystkim niezawodne.Przejechałem nim około 30 tyś km w ciągu 2 lat teraz ma około 180tyś przejechane i myślę ze jeszcze sporo przejedzie. Ludzie nie ma się co bać hyundaia części dostęne i w cenach takich jak do pancerwagenów.POLECAM
Silnik brzmi bardo przyjemnie momentami nawet jak sportowe auto,przy tym elastyczny i zrywny,potrafił rozbujać auto do 200km/h
Skrzynia pracuje płynnie i ma krótkie przełożenie
Auto trzyma się drogi dość dobrze nie miałem z nim żadnej przygody
Jak na tej klasy auto i gabaryt widoczność bez zarzutu
Uważam ze auto szybko się nagrzewa nawet przy duzych mrozach po przejechaniu paru km w srodku czuc przyjemny ciepły powiew.Z kolei w lecie nawet bez klimatyzacji chłodzenie ok.
Fajnie można się dopasować sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów
Wyciszenie auta mogłoby być lepsze,powyżej 120 głośno w kabinie, ale nie można wymagać samych superlatyw za tą cenę.
Auto dość ekonomiczne jak na silnik 1.6 16 V 114KM spalanie w trasie pezy jeździe 100km/h można się zmieścić w granicy 7,5 jazda w granicy 130 spalanie około 8,5. W mieście na krótkich odcinkach przy dojeżdżaniu do pracy po 10 km w jedną stronę(korki) spali zimą około 11/100 zimą a latem myśle ze zamknie się w 10l
Myślę że hultaj jest jednym z lepszych samochodów w tej klasie z takim wyposażeniem w bardzo przystępnej cenie.
Użytkuję to auto od lutego 2010 roku czyli 2 lata nigdy mnie nie zawiodło wymieniałam tylko łożysko przednie i końcówkę drążka poza tym bez zarzutu
Brak usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 114KM 84kW [l/100km]