Oceny Hyundai Pony IV Hatchback

Oceny Hyundai Pony IV Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Hyundai Pony IV Hatchback

~goldie
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Samochod udal sie, shkoda, ze jush go nie produkuja, super stylistyka - nikt mu ze znajomych nie chce dac 15 latek, jak na tak maly silnik i moc(75KM) swietna dynamika, nie ma problemu z tym, ze bedziesh sie bal minac tira ;), kluczem do pokochania tego samochodu jest jego wyczucie, napewno jush sie z nim nie rozstane, idealny w krotkie trasy, np. do supermarketu na zakupy (pojemny bagaznik :D w stosunku do innych modeli z tych lat), w dluzsze...
~Marcin
Hatchback 1.5 72KM 53kW
samochód jest warty większej uwagi, jest niezawodny, bezawaryjny, jest w mojej rodzinie od nowości, nigdy nie było z nim żadnego choćby najmniejszego problemu jedynie jego wymaga to takie tego żeby pamiętać o wymianie płynów i pasków w terminie. ma 18 lat i jedynie gdzie rdza wyskoczyła to na lewym tylnim błotniku na odcinku ok 7 cm. Duzym plusem są tanie materiały exploatacyjne do niego. Gorąco polecam.
~Luka
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Właśnie wróciłem z Hiszpanii zrobiłem autem ponad 6tys. kilometrów, jedyna awaria to złapana guma.Na trasie palił mi niecałe 8 litrów gazu, mimo że był "my little pony" obładowany 4 osobami i full bagażem. Spisywał się idealnie!
3,5
~jacekmex@vp.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Żona nim jeździ do pracy, zimą pali na dotyk, poza tym że włożyłam w niego około 4 tysięcy, to teraz jestem zadowolony, skrzynia automat to pełny komfort kto nigdy nie jeździł niech nie zajmuje głosu.
~maniak3@poczta.onet.eu
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Auto ma dołozone pare koni 4xszyb.el.szyber.el.wsp.kier.i wile innego wyposażenia.Jeżdze nim agresywnie i ciągam przyczepki,auto nie daje się zajechać jest bardzo wytrzymałe.Następne auto moje to będzie też Hyundai .Pozdrawiam
~robertcar@onet.eu
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Ogólnie jestem z auta bardzo zadowolony o czym może świadczyć to że jeżdże nim 8 lat. Niestety nie ma w nim wielu "bajerów" ale do jazdy to nie jest potrzebne. Generalnie ważna jest dla mnie niezawodnośc auta, która biorąc pod uwagę wiek auta jest doskonała.

Usterki Hyundai Pony IV

Hyundai Pony IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,4
~Piotr z Krakowa
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Fajne autko, nie boje sie ze mi je ktos zapierprzy, mozna sie nauczyc jezdzic i nei martwic ze kobieta przytarla gdzies na parkingu... Osiagow wielkich nie ma wiec mlody kierowca si enie zabije. Polecam poczatkujacym i tym ktorzy moga sobie tanio albo za darmoszke gaz wyregulowac :D
~oska
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
jestem 3 wlascicielem mojego hultaja, za ta cene nie znalazlbym rownie malo awaryjnego auta, w autoryzowanej stacji obslugi mowili ze do 450tys mozna nim smialo podrozowac, polecam tym bardziej ze nie jest drogi w eksploatacji
~Zubi87
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Auto w swojej klasie bezkonkurencyjne, mały z zewnątrz, przestrzenny w środku. Do tego bezawaryjny. Auto godne polecenia.
4,1
~autorwłaściciel
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Dobry, tani samochód dla studentów mało pali a i z pojemnością nie najgorzej.
Hyundai Pony IV Hatchback