Lista ocen Hyundai Pony IV (70) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ted33
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Auto kupiłem w 96 roku z przebiegiem 36tys . teraz ma ponad 130 tys,mam go 11 lat więc coś mogę powiedzieć, w tym czasie wymieniłem: klockihamulcowe , szczęki hamulcowe, tuleje wahaczy, końcówki przegubów , naprawiałem rozrusznik, alternator, wymieniłem cały wydech, paski, rozrząd, Wymieniłem uszczelniacze zaworów bo zaczął mi palić olej średnio 1litr/10tys km - teraz wogóle nie pali oleju, wymieniłem 4 amortyzatory...
~sevant@interia.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
To mój 2 poniak.Tego użytkuję od 3 lat.Kupiony od I wł. w idealnym stanie.Po zrobieniu 130000km nagle posypało się sprzęgło,wieniec,rozrusznik.Denerwującey jest delikatny silnik - który przy minimalnych temp.ujemnych(w zimie)nie odpalał rano dopóki,dopóty nie zaczęlem lać 0,5l denaturatu na bak(mimo tankowania VPover czy Supremy).Od tąd nie straszne były temp. - 18 stopni.
~mikolajczyk@space.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
mam samochód od kilku dni więc nie za wiele mogę powiedzieć. Rano wsiadam odpalam i jadę bez żadnych kłopotów nic nie piszczy, nie stuka, nie przekraczam prędkości 140 wszystko idealnie można tak jechać i jechać a szybciej nie próbowałęm nie potrzebuję ale gazu jest jeszcze pod nogą sporo!
~LimaK (lmk@pf.pl)
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Jezdze nim od 17tys km i wymieniam tylko olej. Reszte wymieniam z przyzwoitosci, ale nic by sie nie stalo jakbym nie robil przegladow hamulcow czy amortyzatorow. Przez rok wlalem w niego 12 litrow oleju, wymienilem 3 zarowki i dwa razy wymienialem przednie klocki.
~ArturS
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Jak na to co to auto przeszło u poprzedniego właściciela i przechodzi u mnie uważam je za niezwykle wytrzymałe. Ale przy 181kkm różne rzeczy już są zużyte, więc powoli trzeba zaglądać i wymieniać różne drobiazgi nieodporne na przebiegi.
~goldie
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
w sumie tam nie ma drobiazgow ;), po 15 latach stuka mi cos w fotelu pasazera, chyba sprezynka wyleciala... i cos z plastikami w drzwiach z przodu trzeba zrobic... ostatnio dokrecilem srubki w zamku schowka:P a tak to loozik
~Azzuro, caesar_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Jak na siedmioletni samochód który przejechał ponad 200 tkm mój Pony wymagał naprawdę niewiele troski poza "normalnymi" przeglądami, elektryka wręcz wzorcowa, nie bierze oleju, nie "poci się" z miski olejowej...Naprawdę dobry.
~Paweł
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Mój samochód jest regularnie przeglądany i serwisowany, więc generalnie nie sprawia niespodzianek. No ale wiadomo - kilkunastoletnie części MUSZĄ się zużywać, więc od czasu do czasu coś poleci...
~robertcar@onet.eu
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
myślę że w każdym 13 letnim aucie zdażają się drobne usterki, ale tu nie są zbyt częste i uciążliwe, chociaż jestem pod tym względem dość wymagający
~piony
Hatchback 1.3 72KM 53kW
nie ma co się psuć - bo uboga wersja. Podstawowe wyposażenie bardzo dobrze się trzyma. Jeśli niagarażowany - bierze go rdza na nadkolach.