Lista ocen Hyundai Pony IV (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr z Krakowa
Hatchback 1.3 72KM 53kW
Z przodu bajka, ale z tylu to juz nie najlepiej. Regulacji foteli prawie brak oprocz standardowej. Ale to 15 letnie auto :D 2-3 godzinan jazda klopotu nie sprawia, ale juz dojechanie z Krakowa nad morze bez masarzu posladkow to spory wyczyn :D
~fan colta
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
model 3 drzwiowy został wybrany celowo bo tylko dla 2 osób; dla 4 osób radzę model 5 drzwiowy, zwłaszcza jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do bezkolizyjnego wiadania; w opcji dwuosobowej można rozychać się łokciami a i tak miejsca jest dość :)
~MaTiUsS 99
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Z przudu jest dobrze. Tył to juz inna bajka.... troszka za mało za to bagażnik całkiem spory. Moze nie ma 500 litrów ale za to nie wygląda jak pewien model ze stajni Renault.
~tiger
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Przestrzeń ogólnie jest dobra, ale jak ja sie rozsiąde z przodu to z tyłu jest nie za wiele miejsca, no i bagażnik jest nie za duży, ale poza tym OK.
~pecoos
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Kierowca i pasażer z przodu mają wystarczająco dużo miejsca aby podróżować komfortowo, z tyłu nieco gorzej, szczególnie kłopot jest z miejscem na nogi.
~To Ja
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
to samochód dla ludzi max 170 cm wzrostu ja jestem wysoki i sięgam głową do podsufitki(szyberdach wsuwany w podsufitkę zmniejsza wysokość przestrzeni)
~Azzuro, caesar_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 72KM 53kW
Wg. mnie siedzi się troszkę za nisko, przydałaby się regulacja wysokości fotela kierowcy. Ale można się przyzwyczaić - to zależy jak kto lubi jeździć
~Zubi87
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Przy tej wielkości auta zostało wygospodarowane naprawdę dużo miejsca w środku. I mówi to dobrze zbudowany mężczyzna 185 cm.
~picek
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
nie ma ścisku choć na dłuższe trasy nie jechałem. Z tyłu jak na małe autko spoko, ale by zapiąc dziecko to trzeba się namęczyć
~dragonfly
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
mam 190 cm i dla mnie jako kierowcy jest doskonale,z tylu spokojnie moga zmiescic sie 2 dorosle osoby w dluzsza trase