Lista ocen Hyundai Pony IV (77)

~macius_@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Nie spodziewałem się, że za niecałe 7 tys. pe-el-enów można kupić dobre używane auto. Ale można. Jazda Ponym to frajda i przyjemność za niedużą kasę. Prosta konstrukcja, można we własnym zakresie sporo naprawić lub podrasować, jeśli kto lubi.
3,5
~Bruner jmahorow@o2.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Jestem zadowolony , chodz wsadzilem pare ladnych baniek w naprawy :)
~szyszlukasz@o2.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Jak na rok 1993 auto w miare ładne z wyglądu, nie rdzewieje, silnik w porząsiu z wyjątkiem pompy oleju, troche skrzypi w środku, ale za niską cenę moim zdaniem auto jak marzenie. Ogólnie wszystkim, których nie stać na kupno MERCA bradzo polecam.
~Zubi87
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Auto w swojej klasie bezkonkurencyjne, mały z zewnątrz, przestrzenny w środku. Do tego bezawaryjny. Auto godne polecenia.
~Kuler
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Fajny samochód za nieduże pieniądze. Uwaga na blachy, jeśli jest trochę rdzy, to niedługo jej będzie duuużo więcej. Poza tym 12-to latek zaczyna się psuć :(. Żadnych innych zastrzeżeń
3,4
~To Ja
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Zrobiłem 46 tys km przez 4 lata ogólnie jes dobrze. Zbyt drogi serwis.
3,7
~domas@pf.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
Kupiłem swój samochód za 5,5 tys. zł - ma elektrycznie otwierane wszystkie szyby, centralny zamek - taki wydatek za auto z instalacją gazową jest śmiesznie niski, na razie nie miałem praktycznie żadnych problemów (za wyjątkiem wymiany rozrusznika - koszt 100 zł z drugiej ręki). Idealne auto dla studentów:). Niskie koszty eksploatacji, fantastyczne hamulce. Polecam każdemu, chociaż sam marzę o Civicu
~bravo7
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
tylko minimalne pierdoły go dyskredytują(ale to są rzeczy dla naprawde upierdliwców)
~oska
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
jestem 3 wlascicielem mojego hultaja, za ta cene nie znalazlbym rownie malo awaryjnego auta, w autoryzowanej stacji obslugi mowili ze do 450tys mozna nim smialo podrozowac, polecam tym bardziej ze nie jest drogi w eksploatacji
~Pawllo14@op.pl
Hatchback 1.5 i 84KM 62kW
autko jest wspaniałe , jezdze nim mało mam go od 7 lat od kuzyna..zadne usterki nawet drobnej....zero rdzy-bo bezwypadkowy...wymienione tylko to co trzeba w kazdym ;] POLECAM !!!wspaniałe auto