Lista ocen Hyundai Santa Fe I (136)

~Arek
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Doskonałe auto dla rodziny i oso lubiących siedziec nieco wyżej niz w samochodzie osobowym, bardzo pojemny bagażnik z latwym dostepem przez otwierana tylna szybe. Jeśli komuś nie zależy na osiągach a dookoła jeżdzi pełno CR-V, RAV4 czy tez X-trail´ów to auto jest idealnym rozwiązanie.
~saabb
Terenowy 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Samochód jest naprawdę bardzo fajny. Dobrze się prowadzi, siedzi wysoko, miejsca dużo, V6 pięknie mruczy. Co do wyglądu to rzecz gustu a o nich się nie dyskutuje:) Wyposażenie bardzo bogate (mam wersję amerykańską). Ocene obniża jedynie spalanie ale......
~malytop@op.pl
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Podchodziłem do tego auta "z dużą dozą nieśmiałości", bo to przecież koreańczyk. Teraz mogę śmiało powiedzieć że nie ma się czego obawiać - autko nie porywa wyglądem (to rzecz gustu), ale praktycznie nie ma słabych punktów. Jeśli tak się będzie sprawować jak teraz, to pewnie moim następnym będzie Santa Fe II.
3,8
~kakumba
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Ulubiony samochód mojej żony. Doskonały na nierówne, dziurawe drogi. Biorąc pod uwagę cenę zakupu i poziom wyposażenia oraz przestrzeń wewnątrz którą oferuje pojazd należy wystawić pozytywną opinię. Hyundai to wół do codziennej jazdy w każdych warunkach. A że słaba jakość plastików i wykonania, plastikowa skóra, bujające zawieszenie... Trudno. Ale jest pakowny, siedzi się wysoko, dobrze widzi ewentualne przeszkody.
4,1
~zbyszek
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
nawet nie wiem ile kosztuja czesci, jak wyglada serwis i ile czeka sie w takowym na naprawe bo na szczescie nie mialem okazji sprawdzac
~zackart
Terenowy 2.0 CRDi 4WD 113KM 83kW
Calkiem przyjemna praca silnika jak na diesla, w miare cichy, silnik to jeden z mocniejszych punktow tego modelu. Niestety jak na ta wage nieco za slaby, przydaloby sie 20 koni wiecej. (Silnik)
~SWX
Terenowy 2.0 CRDi 125KM 92kW
Mam go już ponad 9 lat i przejechałem ponad 100 tyś., nie mogę się rozstać, olej wymieniany co 8-10 tyś. km. więc nadal niezawodny. Na jednym tylnim błotniku pojawiła się tylko ruda.
3,8
~Tomek
Terenowy 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Posiadam Hyundaia Santa fe już 7 lat i spisuje się bardzo dobrze.Wspaniały dla rodzinki która nie jeździ tylko po asfalcie ale również w terenie Autko jest silne,zimą wiele razy wyciągałem nim inne samochody z rowów a czasem zdarzało się,że wyciągałem nim nawet ciągniki.Po drodze jeździ się bardzo wygodnie.Ma świetne osiągi rozpędzić się 180,190 km/h to dla niego żaden problem,mało która osobówka dorówna mu na drodze a uwierzcie,że niejedna...
~Daniel
Terenowy 2.7 i V6 24V 4WD 179KM 132kW
Auto kupione od 2 właściciela z Polskiego salonu stan bdb jesteśmy nim zachwyceni cichy silnik piękna praca . Wystarczająca moc tylko 4 biegi automat ale nic nie brakuje skrzynia działa świetnie .Mam LPG pali mi uczciwie 15 l w trasie i mieście w tym że na autostradzie do 200 km i nie podnosi to spalania dodam że to wersja z stałym napędem .Znajomi żona zachwyceni super auto ale radzę dopłacić i nie brać z USA Pozdrawiam

Usterki Hyundai Santa Fe I

Hyundai Santa Fe I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lukasek101
Terenowy 2.0 CRDi 112KM 82kW
Autko bardzo fajne i bardzo uniwersalne. Nie boisz się zimy, ani polnej drogi. Jazda w terenie jest bardziej wymagająca