Lista ocen Hyundai Santa Fe III (11) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Mamy w samochodzie klasyczny automat 6-biegowy. Ma trzy tryby ustawień: eko, normal i sport. Ja na trasie używam eko a w mieście normal. W trakcie jazdy czuć kiedy jest zmieniany bieg. Skrzynia adaptacyjna uczy się kierowcy i kierowca uczy się skrzyni.
~Hyundai
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Automat. Po przejściu z manualnej skrzyni biegów dopiero docenia się wygodę, szczególnie w mieście. Jednak przy gwałtownym naciśnięciu pedału \"gazu\" charakterystyczne zawahanie lub jak kto woli \"turbo dziura\"
~Lo
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Nie czuje sie zmiany biegów pięknie chodzi automacik. Fajny bajer dołożyli auto hold wciskam i na światłach nie musze trzymać na hamulcu sam za mnie trzyma. To jest wygodne rozwiazanie
~Cyfer718
SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW
Miałem manuala, działała bardzo poprawnie, fajen przełożenia, cześto redukcja nei była wymagana mimo zmian warunków na drodze/przyspieszaniu
~Andrzej
SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW
Wszyscy mówią, że ok, a mi za wolna, choć na razie nie jeździłem automatem, gdzie byłaby odczuwalnie lepsza skrzyneczka
~Pawik
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Skrzynia automatyczna, nie jest za szybka ale do normalnej eksploatacji wystarczy, posiada możliwość zmiany ręcznej.
~More325
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Sprawna ,nieraz potrzebny tryb sportowy do bujnięcia tej masy
~Mirek
Wysokie obroty silnika do 3 biegu choć można włączyć tryb Economy
~Marek
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Wysokie obroty na niższych biegach, zmienia biegi płynnie bez szarpania
~Mario
SUV Facelifting 2.2 CRDi 200KM 147kW