Lista ocen Hyundai Santa Fe III (8) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
SUV Facelifting 2.0 CRDi 185KM 136kW
Dużo jeżdżę w trasy. Hałas w kabinie zależy od wielu czynników. Od stanu nawierzchni po której się poruszamy od ciśnienia w oponach i czy jedziemy pod wiatr czy z wiatrem. Generalnie do 140-150km/h jest fajnie. Później zaczyna się problem z powietrzem opływającym samochód - pojawia się nasilający szum wraz z coraz wyższymi prędkościami. Przy większych prędkościach opony też swoje dokładają. Generalnie pod względem wyciszenia jest dobrze ale...
~Hyundai
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Cicho i przyjemnie. Do 140km/h mówi się szeptem. Bardzo dobrze wyciszony samochód. Po przejechaniu ciągiem 1200km wysiada się bez bólu głowy i w pełni sprawnym w przeciwieństwie do poprzedniego mojego samochodu, gdzie głośna praca silnika , jak i szumy z zewnątrz potrafiły wykończyć człowieka.
~Pawik
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Wyciszenie przy obrotach silnika do dwóch tysięcy super, po tej wartości silnik zaczyna być słyszalny, jeżeli chodzi o dźwięk z zewnątrz jest ok.
~Krystian
SUV 2.0 CRDi 150KM 110kW
aż jestem zdziewiony że taka szafa jest taka cicha, miałem Superb 1 1.9 TDI przy tych samych prędkściach co tu, tam było głośno!
~Mirek
SUV 2.2 CRDi 197KM 145kW
Troche głośny silnik na niskich obrotach i zimny
~Mario
SUV Facelifting 2.2 CRDi 200KM 147kW