Lista ocen Hyundai Scoupe (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~thomm2@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Bez zarzutów,z moim wzrostem ok 180 cm,na nogi bardzo dużo miejsca,pomaga podłokietnik w pozycji kierowcy i pasażera,z tyłu nie jeżdżę więc nie interesuje mnie to.
~barthas@xtr.net.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Z przodu REWELACJA!!! Z tyłu totalne DNO!!! Ponieważ jestem kierowcą to brak miejsca z tylu mi nie przeszkada :) ale to w końcu coupe.
~JAKUB10
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
jednak jest to mały samochdzik i tylko z przadu jest miejsce aby w miare wygodzie posiedziec z tyłu jest nieco gorzej
~diablo43
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Dla mnie jest bardzo dużo miejsca i dla pasżera obok ewentualnie za pasażerem jeszcze może być,za mną miejsca brak
~Danczo
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
z przodu dużo miejsca i wygodne fotele, z tyłu samia wiecie to auto sportowe ale jest wiecej miejsca niż w calibrze !
~zbrojek17@tlen.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Z przodu wspaniale, dużo miejsca i wygodne kubełkowe fotele (standard), z tyłu o głowe powinnie się martwić wysocy
~Bajk
Coupe 1.5 i 84KM 62kW
z przodu bardzo dobrze ale z tyłu słabo i na nogi i na głowy, ale jak na coupe jest dobrze.
~Łukasz
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
Mam 187 i z przodu ok . Z tyłu tylko niskie osoby ale to wkoncu pseudo sportowe auto a nie limuzyna
~perus
Coupe 1.5 i GT 116KM 85kW
jechałem tym autam nad moze:):) głeboki ukłon dla tycz z tylniej kanapy 500km w trzech na tym skrawku

Usterki Hyundai Scoupe

Hyundai Scoupe – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~robertts81@wp.pl
Coupe 1.5 i 86KM 63kW
jak na sportowe auto dla kierowcy ok dla pasazerów tez nie najgorzej ja mam 182 cm i z tylu sie mieszcze