Lista ocen Hyundai Sonata IV (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike82
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Hmmmm, są powody do mruczenia :)) W aucie wielkości Audi A6 po prostu nie może zabraknąć przestrzeni. Kocham duże samochody, z dużą ilością miejsca w środku i tu moje oczekiwania są spełnione w 120%. Z tyłu pasażerowie mają mnóstwo luzu na nogi i uwaga, w żadnym wypadku nie odbywa się to kosztem przednich siedzeń. Spokojnie w drugim rzędzie mogą siedzieć nie 2 a 3 osoby i nie będą czuć ścisku. Moja Sonata miała to "wyróżnienie" że była autem...
~jeździec-codzienny
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Przestrzeń, jak w limuzynie. To jest zdecydowanie największa zaleta tego samochodu. Było o dla mnie niezwykle istotne, bo wożę nie tylko dzieci, ale także bardzo często rodzinę swoją i żony. Wszyscy słuszni wzrostem i wagą. Sam jestem bardzo wysoki, mam prawie 2 metry wzrostu i siedzę bardzo wygodnie. Przy maksymalnie odsuniętym fotelu kierowcy, na siedzeniu z tyłu mogę wygodnie usiąść i nawet założyć nogę na nogę.
~Twój Wróg
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
O taaaak! Wielka kanapa. Dzieciaki z tyłu jak się uwolnią z fotelików, to spacerują. Trasy poniżej 300km praktycznie się nie odczuwa. Robiłem w dzień 1000km i nie było tragedii. Rozprostować się na stacji i dalej. Z tyłu więcej miejsca jak w Audi A6, podobnie jak w MB E-klasse. Miękkie fotele i kanapa przypomina salon w domu. Tylko TV brakuje.
~Robi
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Kierowca i pasażerowie (nawet czwórka) będą komfortowo podróżowali. Jedyny minus jest taki, że prawe kolano będzie odczuwało twardość plastików konsoli środkowej przy dłuższej jeździe. Jeżeli tak jak u mnie jest tempomat, to może trochę odpocząć, jeżeli nie to trzeba się częściej zatrzymywać.
~kisiello86
Sedan 2.4 i 16V 161KM 118kW
Największy atut tego auta - przestrzeń dla pasażerów i kierującego w każdą stronę. Dzięki odpowiedniemu nachyleniu i umiejscowieniu tylnej kanapy siedząc na niej mamy wrażenie jakby od przedniego zderzaka dzieliły nas kilometry :) Pod kątem przestronności Sonata wg mnie wygrywa swój segment.
~Sonata Owner
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tylu. Można wygodnie podróżować w 4 osoby z naprawdę sporym bagażem. Przy ustawionym normalnie fotelu kierowcy (187 cm wzrostu) można za jego oparciem zmieścić 11 kg butlę z gazem :) Bardzo duży bagażnik.
~Fpioter
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
Cóż, nie wiem jak trzeba by być dużym człowiekiem, żeby narzekać na brak przestrzeni. Jest przestronnie i wygodnie. Bagażnik - to trzeba zobaczyć :-). Jeśli ktoś zachwycał się bagażnikiem w sedanie octavii, to niech obejrzy w sonacie.
~IziPizi
Sedan Facelifting 2.0 DOHC 164KM 121kW
To ile miejsca jest w tym aucie, robi wrażenie. Nawet jeżeli z przodu pasażer wysunie fotel do przodu, tak że potrafi wyprostować nogi, pasażer z tyłu wciąż może się "rozwalić" na swoim siedzeniu bez problemu.
~szyszeq
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
Auto jest bardzo przestronne - mając ponad 190cm wzrostu spokojnie mieszczę się za kierownicą jak i za siedzeniem kierowcy. Odległość między pasażerami jest z przodu jest spora, kanapa z tyłu jest duża.

Usterki Hyundai Sonata IV

Hyundai Sonata IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Artur
Sedan 2.0 CRDI 140KM 103kW
O tak! Bardzo dużo. Więcej niż w konkurencji, a nawet niektórych autach premium. Widać, że pomyślany na rynek amerykański jako konkurencja Toyoty Camry. Dzieciaki mi spacerują po tylnej kanapie :)