Ocena kierowcy - Hyundai Tucson I SUV

Rok produkcji 2008
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Hyundai Tucson I SUV 2.0 i 16V 141KM 104kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Karoseria : tj. wyżej , bez śladu rdzy po 14 latach
Sprzedaję tylko z powodu jego 14lat. Jego wielkim atutem jest karoseria! Ani razu nie była robiona rdzewka. Doskonała widoczność i solidna konstrukcja. Można w nim się czuć bezpiecznie. Najbardziej lubię w tym aucie prześwit pod "brzuchem", wszędzie wjedzie.
Po użytkowaniu ponad 6-letnim silnik bezawaryjny!
Bez zastrzeżeń co do działania, natomiast brakuje 6 biegu.
Auto jest wysokie więc na zakrętach nieco się wychyla, więc trzeba poprostu nauczyć się nim jeździć.
Auto ma 14 lat i ani śladu rdzy.
Bez zarzutów, duże okna i bardzo duże lusterka
Kształt nie jest opływowy ale za to ma wygląd :)
Świetnie odprawuje szyby w czasie deszczu ale w moim egzemplarzu klimatyzacja (automatyczna) żyje własnym życiem, więc trzeba się z nią zmierzyć.
Wspaniała bardzo duża przestrzeń dla wszystkich! Zarówno z przodu jak z tyłu można spokojnie posadzić dwumetrowe osoby :) Wiem coś o tym bo mam 180cm a synowie po 200 cm.
Auto przy małych prędkościach jest OK, za to powyżej 100km lepiej zapomnieć o rozmowie z pasażerem :)
Spalanie może wielu osób nie zadowolić, tak jak mnie, dlatego też Tucson wyposażony został w instalację LPG i to jest naprawdę dobre rozwiązanie.
Myślę, że cena za używane auto z rocznika 2008 jest raczej za niska, biorąc pod uwagę jego zalety i niewiele kłopotów podczas jego eksploatacji.
nic mi nie przychodzi na myśl
W czasie ponad 6-letniego okresu użytkowania nie stwierdzam poważnych usterek. No może klimatyzacja nie dała się okiełznać.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 141KM 104kW [l/100km]

11,7