Ocena kierowcy - Hyundai Tucson I SUV

lewy, 12 lat temu
Silnik 2.0 CRDi 112KM 82kW
Rok produkcji 2005
Hyundai Tucson I SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Inne : myślałem, że taki samochód w takiej cenie będzie miał dużo wad i usterek, a jest dokładnie na odwrót
Genialna robota projektantów i producenta. Jedynie materiały we wnętrzu samochodu mogłyby być lepszej jakości. Plastiki są trochę twarde. Poza tym nie ma się do czego przyczepić. Każdy kogo wiozę tym autem pierwszy raz jest zaskoczony, że koreańczyk takie cudo stworzył
Po chiptuningu w V-Techu jest wręcz doskonale, 137 koni zamiast 112 to jednak duża różnica, polecam takie rozwiązanie
dobrze zestopniowana, biegi wchodzą bez zarzutu
nie jest to wyścigówka, ale drogi trzyma się bardzo dobrze, wybacza drobne błędy, trzeba tylko pamiętać o tym, że w naszym kraju często wymieniamy gumy w zawieszeniu, koszt jest nieduży
we wszystkich kierunkach jest genialnie, zewnętrzne lusterka są po prostu ogromne i chwała za to producentowi
trochę inaczej umieściłbym włączniki ogrzewania szyb i halogenów p.mgielnych, ale poza tym to nie ma się do czego specjalnie przyczepić
nagrzewa się szybciej niż jakakolwiek osobówka, którą miałem wcześniej, szybko reaguje na zmiany temperatury wewnętrznej i odpowiednio dopasowuje nawiew i siłę, praktycznie chodzi tylko w pozycji AUTO i to wystarcza
jest lepiej niż dobrze, można nim jechać w 5 osób na wakacje albo przeprowadzać teściową, oprócz fotela kierowcy wszystkie pozostałe się składaj
nie jest źle, nawet na autostradzie przy prędkości przelotowej 150 km/h można spokojnie rozmawiać lub słuchać radia
spalanie na doskonałym poziomie, biorąc pod uwagę aerodynamikę trzydrzwiowej szafy na kółkach, przeglądy nie są kosztowne, chyba że w ASO, większych napraw nie miałem, siadam i jadę...
jakość prawie jak BMW ( kolega ma X3 z 2006 i tam plastik we wnętrzu też szału nie robi), a cena dużo niższa, polecam jako pierwszego SUV-a, bardzo miło mnie zaskoczył
nic się nie psuje, nie urywa, nie klekocze, jakby BMW tylko tańsze, nie ma się czego czepić
jeszcze nie miałem, wymiana rozrządu po kupieniu samochodu, a teraz od przeglądu do przeglądu bez awarii

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CRDi 112KM 82kW [l/100km]

8,4