Ocena kierowcy - Hyundai Tucson IV SUV

Z, 5 miesięcy temu
Silnik 1.6 T-GDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2021
Hyundai Tucson IV SUV 1.6 T-GDI 150KM 110kW od 2020 - Oceń swoje auto
Świetny samochód, Mega wygodne, przestronne, dobrze wyposażone, absolutnie niezawodne i trwałe auto. Pięknie wygląda i świetnie się prowadzi, bardzo komfortowy. Silnik wystarczająco mocny, choć szału nie ma. Wkurzająca obsługa tempomatu (zamienia się na ogranicznik - nie wiem jak?). Fotel kierowcy za wysoko osadzony, ja jestem wysoki i bym chętnie zniżył, ale można tylko... wyżej. Świetna tapicerka - skóra się chowa. niezły sprzęt audio i nawigacja. Kuriozum - brak czujnika martwego pola w takim wyposażeniu!!! I na koniec- bardzo niskie spalanie przy ekonomicznej jeździe. Powyżej 140km/h żłopie już sporo.(N Line). Pięknie wygląda i świetnie się prowadzi, bardzo komfortowy. Silnik wystarczająco mocny, choć szału nie ma. Wkurzająca obsługa tempomatu (zamienia się na ogranicznik - nie wiem jak?). Fotel kierowcy za wysoko osadzony, ja jestem wysoki i bym chętnie zniżył, ale można tylko... wyżej. Świetna tapicerka - skóra się chowa. niezły sprzęt audio i nawigacja. Kuriozum - brak czujnika martwego pola w takim wyposażeniu!!! I na koniec- bardzo niskie spalanie przy ekonomicznej jeździe. Powyżej 140km/h żłopie już sporo.
Dziennik kosztów dla Hyundai Tucson IV SUV 1.6 T-GDI 150KM 110kW
7,6