Ocena kierowcy - Infiniti G G35 Coupe

Szymon, 15 lat temu
Silnik 3.5 V6 280KM 206kW
Rok produkcji 2005
Infiniti G G35  Coupe 3.5 V6 280KM 206kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Czemu tylko \"dobrze\"? Bo... przede wszystkim za duzo pali i jednak nie jest rakieta ktora poradzi sobie z A5 3.0 quattro :(. Moze dlatego ze mam automat - moglem jednak kupic z MT. Jesli szukasz duzego i luksusowego coupe z mocnym silnikiem i dobrym dizajnem (a nie stac Cie na Astona) - nie wiem czy znajdziesz cos lepszego. Ja G35 wybralem po 2 latach poszukiwan. Konkurencyjna byla tylko RX-8. Reszta odpada (niemieckie zbyt pospolite).
Czasami mam wrazenie ze jak na V-ke za bardzo drży mi samochod. Mam nadzieje, ze to nie jest jakas usterka. Ale moj mechanik powiada, ze ja jestem przewraliwiony, po prostu. Byc moze.
Automat dziala super, sekwencyjna rowniez.
Widocznosc do tylu jest kiepska, ale nie mozna miec wszyskiego - albo sie ma duzy zadek, male sportowe lusterka i super wyglad z kiespka widocznoscia, albo sie kupuje Fiata 500.
Za duzo guzikow na panelu, czasem nie wiem gdzie podkrecic wentylator, gdzie zmienic temperature, gdzie znalezc stacje w radiu (choc to akurat wybiera sie na kierowncy). Bagaznik troche maly jak na taki wielki woz, a skladane tylne siedzenia (za to jednak mimo wszystko duzy +) nie daja tyle miejsca z uwagi na boczne zwezenia.
Wentyluje sie ok, gdy sie zgrzeje po tym, jak ktos mnie mimo wszystko wyprzedzi :) (niestety)
podlokietnik jest super
Troche wyje, ale w koncu to auto sportowe a nie Merc S.
Pali jak smok, bo tym nie da sie jezdzic ekonomicznie. Przynajmniej ja nie potrafie.
Cena uzywki jest baaardzo atrakcyjna, przynajmniej BYLA - dopoki dolar nie skoczyl.
Nic sie nie zepsulo.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.5 V6 280KM 206kW [l/100km]