Oceny Isuzu Trooper I

Najnowsze oceny Isuzu Trooper I

3,8
~kandiru@tlen.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
autko sprawuje sie rewelacyjnie, przeszlo duzo, bardzo lubi nim jezdzic moja zonka wiec to mowi samo za siebie :), w terenie moglo by byc lepiej ale nie robilem zadnych przerobek wiec nie mam co nazekac, jedyny mankament to slabe grzanie zima i korozja ramy, poza tym swietny samochod
~piokoer
Terenowy 2.8 TD 97KM 71kW
Zawieszenie tego pojazdu i układ kierowniczy wydają się być zbyt skąplikowane aby je przerabiać. Więc jeśli ktoś szuka autka do jazdy w warunkach eksrtemalnych, to raczej nie to. Natomiast do turystyki (lub pracy) po leśnych duktach i do jazdy na codzień naprawde fajne autko.
4,1
~premiera@poczta.fm
Terenowy 2.2 TD 72KM 53kW
b.przyjemne auto dające wiele radości zwłaszcza w terenie, można zapakować namiot parę plecaków ,paralotni i jeszcze wiele miejsca pozostanie nam na kilka skrzyneczek złocistego napoju. Można nim wjechać praktycznie wszędzie nie martwiąc się o to , że się gdzieś zakopiemy.
~rkosa@poczta.onet.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
Autko super, bardzo uniwersalne, moze sluzyc jako bezpieczny pojazd rodzinny jak tez jako samochod do pracy w ciezkim terenie, do paliwozernosci mozna przywyknac, jedynym mankamentem jest brak szybkiej dostepnosci nowych czesci zamiennych - okres oczekiwania okolo 4 tygodni.
3,5
~pallo@2op.pl
Terenowy 2.6 122KM 90kW
poza tym to niemam zazutów do tego samochodu wszystko jest ok poza wyzej wymienionymi wadami
4,1
~deca@op.pl
Terenowy 2.8 TD 106KM 78kW
jak na auto o tej masie i takim roczniku ??? co tu dużo gadać jest ekstra już chyba zostanie w rodzinie....
~dANIEL
Terenowy 2.6 122KM 90kW
jestem posiadaczem tego auta od dwóch lat. Jest to trzecie auto w rodzinie do wyjazdów na narty, ryby, grzyby. Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony niezawodnością tej małej terenówki.
3,8
~mxjar@interia.pl
generalnie pomimo pewnych mankamentów (silnik) samochód OK
~Nahen
Terenowy 2.6 122KM 90kW
Generalnie jest ok i przymierzam sie do kupna drugiego dla żony ;)
~markprew@wp.pl
Terenowy 2.2 TD 72KM 53kW
jak na cenę i rocznik to super auto jako pierwszy terenowiec. Nie ma stresów w terenie, mieście wys. krawężniki i na trasie dziury.