Lista ocen Iveco Daily III 2.8 TD 110KM 81kW 2000-2004 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemasss
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
NIE PRZESADZAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA MAM 182CM WZR (110KG) I JESZCZE DWIE JADĄ ZĘ MNĄ DO KRAKOWA I JEST GIT!!!!!!! (WCALE NIE MAŁE Z MAZUR)Polecam multivana na wygody.
~sumi
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
pasażer ma w tym aucie przechlapane przy dłuższej jeździe boli kręgosłup fotele mają za krótkie siedzisko , nie ma co zrobić z nogami ani gdzie oprzeć rąk
~Darek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
dla kierowcy wszystko w porzadku mam 186cm wzrostu natomiast pasazer w srodku to moze byc tylko dzieckiem brak miejsca na nogi drugi pasazer - ok
~squash90
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Kierowca powinien być zadowolony, natomiast jeszcze żaden pasażer mi nie powiedział, że czuł się komfortowo na swoim miejscu.
~Henio
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
W sprinterze jakies 10cm wiecej, pasazerowie jechali wygodniej ale to nie auto dla przewozki osob zapraszam na forum-iveco.pl
~Jacek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Dla kierowcy jest bardzo duzo miejsca, w trasie jadac na tempomacie mozna doslownie lezec ;)
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Przestrzeni wystarczająco i dla pasażera i kierowcy. Według mnie bardzo fajne i przestronne wnętrze.
~Przemas
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
ten w środku ma przekichane ja zmieniłem fotel kierowcy na pnęmata i jes oki polecam
~przemas75@vp.pl
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
No tak ten w środku ma przechlapane nie może mieć więcej niż 160 cm wzrostu, poza tym kierowca ma w dechę,
~hektor
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Dla kierowcu jest dobrze dla skrajnego pasażera też a środkowe miejsce pominę milczeniem....