Lista ocen Iveco Daily III 2.8 TD 110KM 81kW 2000-2004 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mieciu
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
U W A G A : model 65C15 W firmie pracuje 80szt 65C15 + 22szt. 65C17. Jest to prawdziwy poligon doswiadczalny dla IVECO-pracuja(jestem tego pewien) w najciezszych warunkach w Polsce: ladunki dochodzace do 6t(solo) , dziurawe polne drogi(+duze zapylenie), czeste rozpedzanie sie i hamowanie a mimo to obywa sie bez wiekszych awarii(wiadomo:drazki+ewentualnie jakies pierdoly)To co czesto niewytrzymuje to oponki(swoja droga ciekawe dlaczego???)...
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Stosunek jakości do ceny jest nie opdowiedni. Samochody dostawcze Iveco powinny być o jakieś 10 tysięcy tańsze. A nawet gdyby było to na pewno bym się już ngdy nei zdecydował.
~squash90
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Tragedia. Auto kosztuje nie małe pieniądze, a koszty utrzymania przez ciągłe usterki są bardzo wysokie. Ciężko na nim zarobić na chleb.
~sumi
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
był droższy niż vw którego wtedy chciałem kupić i psuje się na potęgę jakość wykonania to chyba jakaś chińska prowincja
~ftjazda@wp.pl
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Jak sie wszystkiego pilnuje i oszczedza to nie jest drogi w utrzymaniu, ale cena kupna jest napewno wyzsza niz chociazby transita
~przemasss
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
SAM NIE WIEM,SPEŁNIŁ MOJE KRYTERIA.Z jednego się cieszę że kupiłem iveco a nie sprintera: sprinter okazał by się za mały .
~hektor
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Zawsze mógłby być tańszy. Ale najlepszy na rynku, renomowani konkurenci (mercedes sprinter, LT-ek) nie mają szans
~Henio
Za 16-17k z 2000r nic lepszego nie mozna dostac:) zapraszam na forum-iveco.pl
~krzysiek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
jest dużo tańszy niż niemieccy konkurenci i człowiek śpi spokojnie
~siwy
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
cena troszke za wysoka na jakość karoserii