Lista ocen Iveco Daily III 2.8 TD 110KM 81kW 2000-2004 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemas75@vp.pl
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Jest to model 35s11 więc promień skrętu ma super w porównaniu do klasy c i mogę śmigać po tkz starych miastach jak osobówką lecz przestrzegam jest mniej wytrzymały od klasy c ...tak mi powiedziano w serwisie czeka mnie naprawa rzędu blisko 2200tys tak stwierdzono w serwisie choć im za bardzo nie wieżę ale to sprawdzę i napiszę do was.
~Darek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
na Polskie drogi nie polecam zawieszenia na resorze mimo ze jest bardziej komfortowe szybko wybijaja sie sworznie a co za tym idzie zaczyna sie żle prowadzic w koleinach (Poprzedniego miałem na drążkach skretnychtam remony był po 220 tys )tu po 80tys tyle tylko ze z tym zawieszeniem jest taniej
~przemasss
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Pusty potrafi przy silnych podmuchach potańczyć ( jest takie wrażenie że jeździ się na żaglach) ale natomiast gdy jest załadowany to DROGA NASZA!!!!!! Żadne Lt iSprintery nie mają szans < poprostu jest odwrotnie . raczej wszyscy pracujący za kółkiem wiedzą o co chodzi.
~Mad Max
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Układ jezdy według mnie bardzo dobry. Mały promień skrętu bardzo ułatwia manewrowanie w ciasnych miejscach. BARDZO DOBRZE
~squash90
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Auto prowadzi się dobrze. Dobry kąt skrętu. Zawieszenie fajnie chodzi. Ale roboty przy nim jest zawsze dużo.
~Jacek
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Gdy samochód jest zaladowany, doslownie sie nim plywa, rewelacja.
~Henio
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
Jest dobrze chociaz w sprinterzez bylo lepsze wspomaganie
~Przemas
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
uwaga na mijanki z dużymi ale jest oki
~LUBASEK Z JAWORA
Furgon 2.8 TD 110KM 81kW
prowadzi sie super a jak jest zaladowany to luksus.
~krzysiek
niema na rynku autado3,5t którymmożna wieżć większy ciężar