Lista ocen Jaguar XJ IV 3.2 24V 200KM 147kW 1990-1994 (6) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lucascharylo@o2.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Jeśli chodzi o drobiazgi to można całkiem sporo nawymieniać. Auto ma swoje lata więc przedewszystkim elektryka - jeśli coś nie działa - w 75% nie działa z uwagi na zimne luty. Wystarczy rozebrać obie skrzynki z bezpiecznikami i przelecieć lutownicą z góry do dołu po czym wyciągnąć wszystkie przekaźniki pod deską po stronie pasażera i raptem wszystkie problemy z elektryką znikają. Elektryka generalnie jest banalna, mając manual bez problemu...
~Jaguar_xj6
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Samochód jest praktycznie bezawaryjny . Jesli przychodzi do wymiany sa to z reguły małe i nie drogie części ( np filtr powietrza można nabyc juz za 14 zł a filtr oleju silnikowego od 80 zł )
~Tomasz z Mielca - witoldiii@tlen.pl
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Originalne radio alpine jaguara mi wysiadło, dałem do naprawy. Nie wiem co jest z podawaniem płynu na przednią szybę (pryszkacze), nie działają. Elektryka full wszystko działa. Myślę, że można to ocenić na 4+
~Johny
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
No niestety ..toyota to to nie jest.Kiepskie podzespoly dajaa o sobie znac.Co chwila trzeba cos dlubac.Toyotka w tym samym roczniku wymagala tylko wymiany oleju i klockoow..
~bernady_voytec@msn.com
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Jest to samochód na którym naprawdę można polegać. Pomimo dużego przebiegu wszystkie drobiazgi (elektryka, centralny zamek wyposażenie) działa bez zastrzeżeń.
~Jaguar 3,2 gaz
Sedan 3.2 24V 200KM 147kW
Elektryka jest solidna i nic jeszcze mnie nie zawiodło.