Ocena kierowcy - Jeep Cherokee II

wojtek wrocław, jadę Jeepem 2 lata, 17 lat temu
Silnik 4.0 i 178KM 131kW
Rok produkcji 1990
Jeep Cherokee II 4.0 i 178KM 131kW 1984-2001 - Oceń swoje auto
nie ma opji, że nie da się gdzieś dojechać ;) strasznie cieszy, ale trzeba się przyzwyczaić do samru na ulubionych jeasach
niezawodny, kilka razy zalałem go woda, i dalej doskonale jedzie, moze tylko ma troszke za duzo czujnikow, ale z doswiadczenia wiem, ze nie wszystkie sa niezbednie potrzebne
jesli japonska, to niezawodna, nalezy dbac tylko o odpowiednie chłodzenie. na rajdzie jechała na mixolu
pamiętajmy ,że auto posadzone na dwóch mostach, lepiej więc czuje się w terenie niż an asfaltach
widoczność jest doba, natomiast nawet jesli czegoś nie zauważycie, prawdopodobnie stary będą po tamtej stronie ;)
mam pełną opcję, więc nie narzekam, nie da się Cheroka porównać do limuzyny, ale dla mnie ma wszystko co potrzebne
oki, nie ma poblemów od -15 do + 35 :)
tylna kanapa jest dla ludzi o wzroście do 160 cm, niestety to duża wada
ma być głośno ;)
średnio 18 l. ale zrobiłem już setkę na 13 l. , a czasem trzy godz. w terenie to pół baku, nie zaskakuje, ale i nie szokuje
małe pieniądze za b.dobre auto, natomiast trzeba wiedzieć po co ma się takie auto
przy 250 000 ciągle coś, niestety np. el. szyba. jakiś czujnik,zamykanie drzwi itp.
przy umiejętnej eksploatacji nie ma problemu, silniki są niazawodne, tak jak skrzynie, czasem jakiś wyciek oleju, ale to juz wiek moje Jeepa, to nie Toyota i nie jadę nim jak Toyotą

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.0 i 178KM 131kW [l/100km]

15,5