Jeep Cherokee II - Oceń swoje auto

lista silników Jeep Cherokee II

Oceny Jeep Cherokee II

Podobnie jak w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 09.09.2013 17:45:43 przez

Auto ma dużo miejsca pod maską i jest łatwe do remontowania. Tanie i dostępne części. Ma wygodne fotele, funkcjonalną kierownicę oraz komputer spalania. Poza tym ma wiele wad. Silnik jest słaby jak na swoją pojemność i ma wycieki. Wnętrze jest ciasne. Mało miejsca z tyłu i niewygodna kanapa. Bardzo mało miejsca w bagażniku oraz na podszybiu. Toporna sylwetka. Strasznie dużo plastików słabej jakości. Nawet lewarek zmiany biegów jest z plastiku.Klamki zewnętrzne też są z plastiku. Słabe blachy. Auto koroduje prawie wszędzie. Najbardziej wrażliwe miejsca to podłoga i progi. Rynny dachowe odprowadzające wodę też korodują i są przestarzałym sposobem odprowadzania wody. Spalanie duże w stosunku do osiągów. Słabe hamulce, źle działający ABS i brak hamulca tarczowego z tyłu. Brak ramy nie pozwala nazwać tego auta terenowym. (brak ramy i zgnite progi) Brak wyciszenia wnętrza. Dłuższa trasa jest męcząca przez duży hałas.

dodano 02.06.2011 16:30:33 przez

KUPOJAC JEEP-a WCZESNIEJ WIELE CZYTALEM O TEJ MARCE,TYM MODELU.LUDZIE PISALI,ZE AUTO B.DOBRE,NIEZAWODNE ITD i.......SIE NIE ZAWIODLEM!!AUTO JEST NAPRAWDE NIEZAWADODNE.SILNIK BEZ ZARZUTOW,BLACHA NAWET NIE MYSLALA O TYM ABY ZMIENIC KOLOR NA POMARANCZOWYM.ZAWIESZENIE IDEALNE.W TERENIE SPRAWDZA SIE DOSKONALE. WYGODNE.GLOSNE W SRODKU,ALE TO NIE JEST AUTO DLA BIALYCH KOLNIERZYKOW.JEST TO AUTO DO KTOREGO SIE WCHODZI Z WIELKA PRZYJEMNOSCIA.CHOCBY PO TO ABY SIE TYLKO PRZEJECHAC.SPRZEDALEM TYLKO DLATEGO,ZE 90% JAZDY TO MIASTO.JEST TO TROSZKE ZA DUZE AUTO NA MIASTO I JAK NA JEDNO AUTO.SPALANIE W MIESCIE 10-11L MAX.TO CHYBA NIE ZA DUZO JAK NA TE GABARYTY.TEREN 4X4 15-16L.ALE FRAJDA ZJAZDY NIESAMOWITA.NAPEWNO JESZCZE RAZ KUPIE JEEP-a,ALE JUZ JAKO 2 AUTO.WARTO!!!

dodano 22.07.2005 00:10:24 przez

uwielbiam nim jeżdzić, tani w zakupie, jak się okazało i w eksploatacji też nie jest drogo, jeżdze nim po mieście (Wrocław) trasy i troche po dziurach wszędzie sie sprawuje znakomicie, jedyny problem to ludzie którzy nie wiedzą że te auto ma 15 lat i kosztuje ok 12 tyś czyli tyle co jakieś dresiarskie bmw albo wieśniacki golf i za każdym razem w myjni czy przy zmianie opon czy każdej innej robocie chcą mnie skasować o wiele więcej myśląc ze jak mnie stać na takie auto to mam kupe kasy jak na swoją cene wyglądają i są super :skóra klima elektryczne fotele szyby antena, automat , tempomat elektryczne lusterka ,centralny zamek i dobre radio lakier metalik , wtrysk paliwa, wspomaganie,poprostu miodzio.

dodano 14.05.2014 01:38:01 przez

Jak na auto amerykańskie zaskakująco mały (tworzony m.in. z myślą o Europie), jak na auto terenowe - po prostu rewelacyjny! Jeśli kręci Ciebie Wrangler i jazda czasami także poza utwardzonymi trasami, ale Ciebie na niego nie stać, a jednocześnie chcesz auto do jazdy na co dzień, lecz nie tak duże jak Grand Cherokee, to Cherokee (XJ) jest prawdopodobnie dla Ciebie... Proty, zwrotny, praktyczny z bardzo dobrym napędem 4x4 i pancernym układem napędowym - jeden z najlepszych Jeepów (ostatnia konstrukcja w historii AMC) + aut terenowych świata! Auto chyba nie do zjechania...zawiezie Ciebie chyba wszędzie! Diesla TD omijać szerokim łukiem - padaczka na jaką to auto nie zasługuje!

dodano 13.03.2005 20:59:04 przez

Auto sprawia wiele przyjemności z jazdy, potrafi być łagodne i ciche ale z pewnaścią zadowoli tez miłośników mocniejszych wrażeń, pomimo automatycznej skrzyni biegów potrafi ze świateł ruszyć z piskiem i ostro przyśpieszać, podczas zmiany biegu z 3 na 4 na pełnym gazie (ok 100 km/h) dostaje takiego kopa jakby ktoś w tył wjechał. Natomiast w terenie wielkim atutem jest silnik który w połączeniu z automatem daje pełnom satysfakcje, można delikatnie ruszać bez zerwania przyczepności nawet pod naprawde strome podjazdy. Największą wadom auta są częste drobne usterki ale moje auto ma sporo przejechane a poza tym mam wrażenie że poprzedni właściciele troche go zaniedbali.

dodano 13.11.2009 23:56:36 przez

zawsze chcialem mieć taki samochód. Kupilem go dwa lata temu i sprzedałem kilka dni temu. Spełnił wszystkie moje oczekiwania. Mam nadzieje, że nowy właściciel będzie równie zadowolony. Wybrałem wersję z silnikiem diesla, dojeżdżalem tym autem do pracy i to zdecydowalo o wyborze silnika. Osobom, które maja wątpliwosci z jakim silnikiem Jeepa kupić polecam odpowiedzieć sobie na pytanie.Jeśli samochód ma być zakupem dla przyjemności, nie ma się nad czym zastanawiać - benzna lub gaz. Jeśli ma być ekonomicznie i bez gazu, to diesel jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli chcecie jeździć głównie po asfalcie to kupcie koniecznie wersję z reduktorem Full time.

dodano 03.07.2012 14:47:16 przez

Super auto. Nie przypuszczałem, że tak mnie zachwyci. Silnik ma swoje wady, ale jak się go nie katuje nie ma prawa nic się stać. Autko uczy cierpliwości. Nie jest mistrzem sprintów i zakrętów, za to niczego się nie boi. Idealny promień skrętu. Łatwo się parkuje (sam się zastanawiam czasami jak potrafiłem się zmieścić w dziurę miedzy samochodami gdzie po dwóch stronach przód-tył zostało mi po 20 cm). Jak ktoś szuka auta do zabawy to niech zakupi 4.0. Jeżeli do spkojnego przemieszczania 2.5 td jest idealny. A i w teren wiedzie bez problemu jak trzeba będzie. Spory bagażnik. Płaska podłoga po złożeniu siedzeń. Fajna długa maska.

dodano 01.08.2006 17:57:13 przez

Daję pięć gwiazdek bo to bardzo funkcjonalne auto i wyjątkowo ma duszę auta wyścigowego, limuzyny i terenowego. Jak ktoś zachwala typowe i bardzo drogie bulwarówki to śmieję się z niego bo te samochody w niczym nie są dobre i służa do szpanu, mój nie jest najładniejszy ale bezpiecznie dowozi mnie tam gdzie chcę, a fanom tych pseudo terenówek proponyję wjechać na bezdroża żeby przekonać się co naprawdę potrafią ich zabawki, o ile nie boją się ich porysować ha,ha,ha. Oczywiście nie piszę tu o off roadzie w profesjonalnym znaczeniu bo tam jeżdzą bryki mocno podrasowane.

dodano 04.01.2013 04:31:14 przez

jest ok, auto da sie pokochać, ma mocny charakter i potrafi odwzajemnić miłość osoby dzierżącej ster... każdy, nieprzypadkowy miłośnik motoryzacji jeździ autem, które stanowi świadomy wybór i jeszcze bardziej świadome uczucie, to tzw. technoharmonia, niestety propagowana przez nielicznych kierowców, a dla całej reszty, która tego nie kuma, motoryzacja będzie problematyczna i nastręczająca całe mnóstwo problemów... to potrzeba cywilizacyjna spowodowała podstrzechowy populizm motoryzacyjny, jednak niestety motoryzacja nie jest dla wszystkich...:)

dodano 30.10.2012 15:19:08 przez

Bałem się go na początku, ale po pierwszych kilkuset kilometrach pokochałem go. Pierwszy raz tak się przywiązałem do samochodu i od czasu do czasu żałuję, że go sprzedałem. Nie zawiódł mnie ani razu. Silnik bezawaryjny jak się go nie katuje. Wygodny. Można zaszaleć na śliskim :) Dużo miejsca w bagażniku. Zaskoczył mnie tym, że jak na takie auto i dość już wiekowe ma rozwiązania, których próżno szukać w dużo młodszych autach. Idealnie się parkuje. Niemalże nie ma przeszkód nie do pokonania. A 4 napędy robią swoje gdy trzeba.

Dowiedz się więcej o Jeep Cherokee

Przeczytaj o Jeep Cherokee

Nowy Jeep Cherokee - niepozorny odkrywca
Nowy Jeep Cherokee - niepozorny odkrywca Trzeba przyznać, że Jeep z nowym wcieleniem modelu Cherokee zaszalał na całego - opinie o wyglądzie tego auta przechodzą ze skrajności w skrajność. Jedni wieszają na nim psy, inni są zachwyceni. Uroda to jednak rzecz względna, a tego typu reakcje mają miejsce, kiedy model przechodzi nie ewolucję, a rewolucję. Jednak auto to nie tylko wygląd. Sprawdźmy co oferuje nowy Jeep Cherokee.

Jeep Cherokee - zobacz filmy

Jeep Cherokee na torze offroadowym
Jeep Cherokee na torze offroadowym Podczas prezentacji nowego Jeepa Cherokee na torze w Balocco, mieliśmy okazję sprawdzić jak radzi on sobie w trudniejszym terenie.

Jeep Cherokee II 137