Oceny Jeep Compass I SUV Facelifting

Oceny Jeep Compass I SUV Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Jeep Compass I SUV Facelifting

~Robert
SUV Facelifting 2.0 156KM 115kW
Jestem bardzo zadowolony, rozważałem zakup kii sportage, vw tiguana, rav4 ale decyzja padła Jeep Compass, legenda marki robi swoje ładnie wykończony, prostota obsługi, wymiana żarówki 1 min, a nie tak jak winnych markach przejażdżka do ASO i fakturka do opłacenia nie mała, PLUSY: silnik bez turbiny, tradycyjny ręczny a nie na przycisk ,wysoki komfort jazdy, prześwit 21 cm, ekstra fabryczny zestaw głośnomówiący, fajne audio ,rozsądne...
2,4
~Wrrrrrrr
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Używałem prawie 4 lata, bezawaryjność nieistnieje w tym modelu, zepsuło się wszystko za wyjątkiem skrzyni biegow, po awarii silnika poddałem się, może ktoś inny będzie miał więcej szczęścia, samochód dostawał wszystko co najlepsze a podziękował w najbardziej ohydny sposób
~Jeep
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Generalnie oceniam auto z pozycji zadania jakie miał spełniać. Dojazd i wyjazd po off-road z domu po zaczętym remoncie drogi. Zadanie spełnia na 5. Wyjazd weekendowy 400 km w jedna stronę wygodny (dzieci zasypiają od razu) i spokojny (góry, narty, śnieg i lód).
~wd1976
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
To moje pierwsze auto tego typu i jestem b. pozytywnie zaskoczony. Niebanalny wyglad, fajne prowadzenie, niezły silnik itp. po zalaczeniu 4x4 idzie jak burza. Ma fajną pomarańczową skórę, bogate wyposażenie. Z minusów to kiepskie plastiku i brak ksenonow.
~kkkkk
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Fajne auto, legenda Jeep\'a też robi swoje. Bardzo przyjemne wrażenia po pierwszych miesiącach użytkowania. Wyposażenie z poziomu Limited warte kilku złotych dopłaty. Wybrałem jasne wnętrze i to jest coś co mogę polecić wszystkim. Generalnie jestem zadowolony z pojazdu. Choć ma pewne wady, niewielki bagażnik (ale jeśli chciałbym większy to wybrałbym większe auto) i skąpo w temacie schowki
~Qmba
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Całokształt o dziwo dobry. Amerykaniec ma wady ale i coś, co powoduje że nie żałuję zakupu. Auto nie nadaje się do częstych i długich podróży. Do wyjechania z kolein, czy błota w zupełności - a o to mi chodziło. Nie chciałem \"drabiniastego\" ternowca bo 99% to asfalt.
3,4
~bardziej neutralnie niż pozytywnie
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
4 gwiazdki za sylwetkę, silnik i układ jezdny które ratują niedomagania modelu. Niestety ocenę obniża parę istotnych szczegółów.
4,1
~DR RR
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Dobry samochód. pozytywne zaskoczenie, dynamiczny miejski suv super trzymający się drogi. Dlaczego nie pięć gwiazdek - spalanie jak najnowszym bmw 7 (po mieście identyczne wartości)
2,7
~Wojtek
SUV Facelifting 2.2 CRD 163KM 120kW
Awaryjność - 2 razy laweta z tytułu ukł. chłodniczego, błędy w elektronice.
~Adam
SUV Facelifting 2.0 156KM 115kW
Spisuje się bez zarzutu, wygodna pozycja za kierownicą, bardzo wygodny, zakup był dobrą decyzją, po prostu inny niż nudna europejska konkurencja, po liftingu ładnie wykończony wewnątrz
Jeep Compass I SUV Facelifting