Ocena kierowcy - Jeep Wrangler I

Shadow, 14 lat temu
Rok produkcji 1988
Jeep Wrangler I 4.2 114KM 84kW 1987-1991 - Oceń swoje auto
Inne : Kiedy ma zapięte 4x4 jest jak mały potworek i to to w nim chyba kocham najbardziej!
Hm jest tak samo brzydki jak i piękny komfortowy jak i niekomfortowy ja po prostu uwielbiam to auto i wiem że na pewno zostanie ze mną na lata jak nie do końca życia.
Nie można się doczepić jest naprawdę ciekawy tak silnik jak i cały samochód przesiadając się z limuzyny zaskoczył mnie niezmiernie! Ma jak dla mnie tyle wad ile zalet po prostu trzeba go pokochać żeby sprawiał przyjemność a to przy tym silniku rekompensuje koszty spalania choć trochę :) i napewno nie zostaniesz niezauważony na ulicy
Jak na 21 letnie auto nie mam zastrzeżeń nie jest to limo ale terenówka z rodowodem naprawdę długim! Czasem dwójka się ociąga poza tym brak zastrzeżeń!
To wspomaganie jest bajeczne chowają się wszystkie auta jakimi dotąd jeździłem!!!
Widać wszystko ja 186 cm i gdziekolwiek nim się ustawiam widzę wszystko jeszcze tylko muszę się pozbyć szerszych nadkoli i będzie świetnie!
To zależy jak się na to patrzy jednym odpowiada innym nie mnie nie przeszkadza. Fakt wszystko jakoś tak troszkę dziwnie ale wszystko kwestia gustu i upodobań!
Szybko się schładza mimo że jest czarny mam klime ale nie mogę jeszcze nic o niej powiedzieć bo nie robiłem jej a co do ogrzewania to tak potrafi nagrzać że głowa chce odpaść :)
Auto tylko dla dwóch osób jak kabriolet tył wystarczy żeby się zapakować ale nie w 4 osoby!
Można go wyciszyć lepiej na pewno ale ja lubie dźwięk tego silnika nie zrobiłem nim więcej niż 200 km jednorazowo ale nie zmęczył mnie a jak komuś nie odpowiada to wysiada!
Pomińmy ten detal na gaz go nie przerobie bo jestem zwolennikiem tego co zrobiła fabryka wiec trzeba lać aby jeździć. Na pewno opony dużo zmieniają spalanie i komfort! W terenie nie bywa tzn ciężkim bo po lesie się pojeździło ale nic wymagającego.
U nas jak to u nas wszystko drogie choć nie zawsze nie polecam zakup części jak i samego auta z pierwszego lepszego miejsca ja mam np uszczelki budy do wymiany i aby kupić w miarę tanio i oryginalne nachodziłem się trochę ale było warto. Czasem jest problem z oryginałami warto mieć kogoś w stanach :)
Nie mam zdania na ten temat odwiedziłem już parę razy elektryka z drobiazgami nie zrujnował mnie a poza tym że oświetlenie deski zniknęło mi w nocy to nie było nic tragicznego to nie jest nowe auto!!!
Jak dotąd nic może jak na sezon zimowy go zacznę szykować coś się pojawi ale wątpię zresztą zepsuty jak wiem też jeździ. I oby tak było.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.2 114KM 84kW [l/100km]

20,3