Lista ocen Kia Carens (190)

~goodspit
Minivan 1.6 GDI 135KM 99kW
Auto może nie porywa, ale całokształt jest naprawdę na 5+ ;) W porównaniu do Ceed-a II którym jeździłem przez 3 lata widać postęp, choć wcale się aż tak na to nie nastawiałem. Mnogość wyposażenia wersji L (z dodatkami) którą posiadam robi naprawdę wrażenie. O ile przód auta z zewnątrz mnie nie zachwyca i uważam go cały czas za największy minus to reszta jest bez zarzutu ;)
~goral35
Minivan 1.7 VGT CRDI 136KM 100kW
Samochód kupowałem z myślą o wyjazdach wakacyjnych czy wypadach na różne wyjazdy w ciągu roku. Okazało się że naprawdę nie mogę narzekać na Kię, fakt w okresie letnim poruszam się do i z pracy skuterem a Kia stoi w garażu natomiast okres zimowy to eksploatacja samochodu na co dzień. Bardzo przestronna kabina dużo miejsca więc samochód bardzo fajny na wakacyjne wyjazdy i różnego rodzaju wypady. Kupiłem używany samochód w najbogatszej wersji...
~Rassel_2003
Kia Carens III
Minivan 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Auto oceniam narazie dobrze, koreanska nie doceniana marka na zachodzie, cen aut w stosunku do roku i przebiegu niskie, dostajemy za to 7 osobowego vana w dieslu z automatem i malym przebiegiem. Auto nieco plastikowe w srodku, mala ilosc schowkow za to 10 uchwytow na napoje, silnik ma moc wystarczajaca i pali przecietnie, koszty napraw i serwisu zblizone do konkurencji. Widok z przodu bdb, z tylu db-, zawieszenie srednio miekkie, moze lekko...
~marek
Minivan 1.7 VGT CRDI 136KM 100kW
Jak to mowia nie ma aut bez wad, tu prawie sie udalo takie stworzyc... jedyna wada chociaz wg mnie nie bedaca jakas uciazliwa czy tez mocno denerwujaca to miekki uklad kierowniczy moglby byc jeszcze jeden poziom jego ustawienia, bo to co zwie sie "sport" ja bym dla na normal ;) ale to juz drobnostka. Ogolnie auto super wyposazenie jakosc wykonania, bardzo dobre audio, fotele bajka... ogolnie naprawde udane auto
~Piotr
Kia Carens II
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
Super bezawaryjne autko i bardzo tanie w eskloatacji. Jeśli chodzi o wygląda jak na auto które aktualnie jest warte ok 7000zl nie jest źle a środek całkiem przyjemnie wygląda. Podobno 1.8 najbardziej niezawodna jesnostka - japoński silnik na licencji mazdy. Osobiście przejechałem nim 150tyś km na lpg. Jeśli chodzi o silnik wymieniłem w tym czasie 2x rozrząd (co 100tyś km koszt całkowity 400zł) 3x swiece(37zł kpl) 1x przewody WN (45zł) 1x...
2,9
~właściciel latającego KIjA
Kia Carens II
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
auto bardzo rozrywkowe, nie można się nudzić a jaka rozrywkową sieć ASO i jakie fajne ceny za przeglądy gwarancyjne mają
~sigh
Minivan Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Mniej dynamiczny od silników z turbo, ale przyjemniej się rusza z miejsca i ogólnie daje radę. Bardzo cichy i kulturalny, bezproblemowy, suchy, oleju przez ten rok nic nie ubyło. Do uzytkowania mieszanego idealny, jeśli ktoś do miasta ma inne auto, a tym jeździ z pełnym obciążeniem po autostradzie - diesel będzie lepszy. (Silnik)
~korand186
Minivan 1.7 VGT CRDI 136KM 100kW
Jak dotychczas nie ma uwag, ale to dopiero 2000 km. Z tego, co daje się zauważyć, to silnik ma ochotę do ostrzejszej jazdy. Wyprzedzanie nie jest problemem nawet z większym obciążeniem. (Silnik)
~Tinta
Minivan 1.7 VGT CRDI 136KM 100kW
Jeżdżę tym samochodem służbowo, i trochę kilometrów robię od lutego 2014 do dziś 22 tyś. Początki były trudne ze względu na zbyt agresywny układ kierowniczy, teraz już się przyzwyczaiłem i jest ok. Od poprzedniej generacji mimo wszystko zostawiłbym silnik. Może mniej Nm, ale bardziej elastyczny.
~Dddc
Kia Carens III
Minivan 2.0 CRDi VGT 140KM 103kW
Całokształy wypada nieźle, auto mozna polubieć, bardzo wygodne dla rodziny i w dalekie trasy, nie zaskakuje przykrymi niespodziankami. Bardzo dobra relacja ceny do jakości.
Kia Carens