Ocena kierowcy - Kia Ceed II pro_cee´d

Rok produkcji 2013
Kia Ceed II pro_cee´d 1.6 GDI 135KM 99kW 2013-2016 - Oceń swoje auto
Inne : W sumie cena
Układ elektryczny : Katastrofa
Wygląd zewnątrz jak najbardziej, wnętrze już trochę gorzej ale nie ma źle.
Z silnikiem nie miałem żadnych problemów działa bez zarzutów, niby 135km mechanicznych ale tego nie czuć. Za to spalanie spore minim 7l przy bardzo spokojnej jeździe.
Nie miałem żadnych problemów działać działa zmieniać zmienia biegi.
Dobrze trzyma się drogi, w swoim modelu mam 3 warianty układu kierownicy więc obojętnie w jakich warunkach nad autem idzie zapanować.
Raz malowany próg od strony kierowcy, ponieważ były pęcherze rdzy. Na klapie sporo pęcherzy się zrobiło.
Do przodu widać,na boki również. Do tyłu to już inna bajka gdyby nie kamera cofania to widoczność praktycznie zerowa.
Ma co ma mieć. Jedyna bida z to komputer. Miałem starsze auta co między zegarami były pokazywane różne rzeczy typu temp oleju prędkośc itd. W tym modelu możesz tylko dowiedzieć się ile masz do kolejnego tankowania.
Ogrzewanie i wentylacja działają dobrze, tak samo jak podgrzewanie kierownicy czy siedzeń.
Miejsca o dziwo sporo. nie można się doczepić.
Trochę głośna ale czego można się spodziewać po tej klasie.
Serwis drogi, bardzo drogi. Przy 6 lata 90tys oprócz oleju i innych podstawowych rzeczy musiały zostać ustawione zawory, ponieważ trzeba to robić ręcznie (jak w dawnych silnikach). Zapłaciłem wtedy za serwis 840 € same te ustawienia 4xx euro( dokładnie już nie pamiętam)
W czasie zakupu oglądałem golfa kosztował raz tyle z takim wyposażeniem
Elektryka. Katastrofa. Miałem już na gwarancji wymienione czujniki przednie i tylne kompletnie i jeszcze w ostatnim miesiacu gwarancji padła mi kamera cofania która również została wymieniona na gwarancji. Miesiąc po gwarancji po 2latach padł znowu czujnik z tyłu.
Brak powaznych

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 GDI 135KM 99kW [l/100km]