Oceny Kia Ceed III Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW 2018-2019

Kia Ceed III Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW 2018-2019 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Ceed III Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW 2018-2019

~Karol
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Kupiłem ten samochód w wersji wyposażenia M z przebiegiem niecałych 20k. Wcześniej jeździł jako samochód w wypożyczalni - świadom tego faktu zdecydowałem się na jego zakup. Ceed'em jeżdżę już nieco ponad 2 lata. Samochód jest z tych gdzie wsiadasz, odpalasz i jedziesz gdzie chcesz. Dzielnie radzi sobie w codziennym użytkowaniu, ale jest nieco delikatny. Wersja hatchback niestety nie powala przestrzenią w bagażniku. Jeżeli wozisz coś dużego...
~Kondzio
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Najbogatsza wersja z tym silnikiem (wersja L z pakietembussines line ), instalacja LPG założona w salonie. Przez niecały rok przejechałem ponad 10 tyś km. Nic się nie zepsuło, z LPG pracuje idealnie, małe spalanie - od min 8 l do maks 9,5. Minusy to silnik (poprzednio miałem i mam samochody z większymi i mocniejszymi silnikami z turbinami), w tym mam wrażenie że rowerem szybciej bym się rozpędził spod świateł... może to kwestia...
~gorofil
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
W zasadzie ten samochód jest jak na swoją klasę rewelacyjny. Stosunek ceny do wyposażenia jest chyba trudny do pobicia. Jak dotąd nie znalazłem w nim prawie żadnych minusów. Oby tylko był równie niezawodny jak jego poprzednik z I generacji, którym jeździłem 12 lat.
~gto73
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Kupiłem auto z przeznaczenie do jazdy po mieście (15 tys. km/rok miasto, trasa 3-4 tys./rok.). Moja ocena na początek eksploatacji jest bardzo pozytywna. Auto jest ciche prowadzi się pewnie. Dokładniejsza ocena po przejechaniu większej ilości kilometrów. Aktualnie jeżdżę autem 3 tydzień. Zrobiłem przez ten czas 1500km.
~Miszka
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jak na razie same dobre wrażenia po za paroma pierdołami. Polecam!!! (Przy przebiegu 31000)
~Artur
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Auto ma swoje wady, natomiast za cenę niecałych 70k to chyba obecnie najlepszy wybór.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed III Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
~JAREK
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Polecam, jakość wykonania, zawieszenie i cisza w kabinie
~Piotr
Hatchback 1.4 DOHC 100KM 74kW
Auto kupione z przebiegiem 19.000 po wypożyczalni. Recenzja po pierwszych 2000 km. Bardzo dobre wykonanie, przestronne wnętrze. Spalanie zadowalające jak na ten silnik.
~lukasinsky
~Jacek