Lista ocen Kia Picanto II Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW od 2011 (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PicantoManiak
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Po 2 latach przez pewien czas lałem beznzyne 98 oktanową z stacji Lotos i silnik poprawłl /zmniejszyl/ spalanie srednie o 0,3 litra! Teraz 1 x na 3 miesiace leje takie paliwo i ma stale spalanie na poziomie 5,4 -5,7 litra na trasie mieszanej 70% poza miastem 30% miasto.W oszczednosi spalania przydaje sie takze sytem Start STOP warto rozwazyc zakup samochodu z tym systemem. /mam i polecam /
~balajan
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
może i pali w mieście sporo ale nie lubię jazdy spacerowej ani nie sprawdzam ile pali.On ma po prostu jeździć. Wpisana ilości średnie zużycia paliwa są z sufitu ponieważ nie mogłem zamknąć oceny. sprawdzałem tylko 2 razy średnie po przejechaniu kilkuset km.i to jest jako minimalne
~geox79
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Tragiczne spalanie takiego małego autka na poziomie 7litrów koszty wymiany tarcz i klocków hamulcowych w ASO to koszt koło 1tyś złotych szyby czołowej 3,5tyś złotych
~majsterklepka
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Pod ciężkim kopytem po dotarciu po Warszawie średnia 6,9... w trasie nieco mniej. Proszę wziąć pod uwagę ogumienie 195' - to na pewno nie zmniejsza apetytu na paliwo
~Kazimierz
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Daję najwyższą ocenę, choć po kilku latach jazd dieslem trudno się przyzwyczaić do spalania powyżej 5 litrów
~Anita
Hatchback 3d 1.2 85KM 63kW
Głównie jeżdzę po mieście i jak do tej pory spalanie oscyluje w granicach 6.1-6.3 (nissan micra 6.3)
Kia Picanto II Hatchback 3d