Lista ocen Kia Proceed (51)

~Mix
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Dla naszego białego Proceeda GT spadłem z segmentu D … ;-) Po rodzinnej naradzie i dwóch wizytach w salonie stało się. Samochód użytkowany przez rodzinkę 2+2. Wygląd zewnętrzny nas zachwycił - zalety każdy znajdzie, podam kilka moim zdaniem wad. Wnętrze raczej standardowe dla tego segmentu, czasem coś skrzypnie, obija się klamra pasa kierowcy o słupek i zostawia ślady. Pedalski piano plastik na tunelu środkowym. Bagażnik jak w średnim kombiku...
~Neo
Shooting Brake 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Samochód fantastyczny - jeździłem kilkoma nówkami (Octavia Sedan/Kombi, Mondeo MK5) zarówno w automacie jak i manualu. Jakość wykonania, silnik i skrzynia biegów - naprawdę poziom premium mimo iż to usportowiony kompakt. To dopiero 3000km i sezon letni (2 miesiące użytkowania) ale jeździłem w różnych warunkach i jestem szczerze zachwycony
~Kuba
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Zanim zdecydowałem się na Kie odwiedziłem kilka innych marek i naprawdę jeżeli chodzi o relacje wyposażenia do ceny to Kia wypada naprawdę bardzo dobrze. Do tego wygląd "babe Panamery" jak już nie raz słyszałem to określenie bardzo mi odpowiada, super, że auto nie straciło przez to na funkcjonalność. Auto dla osoby, która tak jak ja szukała kompromisu pomiędzy czymś rodzinnym (ale nie zwykłym kombi), a czymś zadziornym:) naprawę ja mam...
~Damisz
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Genialne auto w swoim segmencie, zawsze wsiadam do niego z uśmiechem i odchodzę kilkukrotnie ogładając się na "tyłeczek". Kawał dobrej roboty KIA!! Przed zakupem długo się zastanawiałem, testowałem Corolle, civica, leona, golfa jednak kiedy wsiadłem do Proceeda zdecydowanie przypadł mi do gusty. Spasowanie materiałów sportowy charakter wnętrza, bardzo wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym. Konkurencja nie oferuje wielu opcji ktore ma KIA...
~Adrian
Shooting Brake Facelifting 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Najlepszy samochód w tym przedziale cenowym (130-140k), oferuje wszystko co można mieć w nowoczesnym samochodzie, a do tego wygląda fenomenalnie i świetnie jeździ. Obiektywnie patrząc samochód ten nie ma konkurencji, najbliżej chyba cenowo wypada Skoda Octavia kombi, ale jej wygląd pozostawia wiele do życzenia. Więcej opisze w sekcjach.
~awojcieszczak
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
no fajny ale entuzjazm towarzyszący przy zakupie troszkę spada ..na co dzień jeździłem i jeżdżę 10 letnim fokusem III którego tez mam od nowości i o którego dbam i generalnie w użytkowaniu nie czuję specjalnej różnicy na korzyść kijanki oczywiście pomijając systemy bezpieczeństwa i asystentów jazdy no i różnicy w spalaniu gdzie niby oszczędne 1.0 to spragniony smok w stosunku do 1,5 kia
~JN78
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
To jest auto służbowe jeżdżę nim na codziennie jestem już po 40 to też miałem wiele aut 2 francuskie 1 amerykańskie 2 krajowe wyroby 2 niemieckie w każdym razie większość to diesle obecnie DDI 1,5 D 4x4 ale nie o t chodzi żeby się chwalić a o to żeby na chłodno ocenić auto
4,1
~karolek
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Trochę się dziwię tym zachwytom, gdyż auto jest bardzo przeciętne. Być może dlatego, że i cena jest przeciętna. Samochód posiada zauważalne wady, których nie rekompensują zalety a automatyczna skrzynia biegów jest wręcz tragiczna. P.S. Moja ocena jest trochę złośliwa ale tak naprawdę chciałem kupić N 30 N performance w manualu ale nie szło dołożyć haka.
~Kuba
Shooting Brake Facelifting 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Kapitalne auto. Przede wszystkim bardzo dobrze zestrojone zawieszenie, sztywne ale komfortowe. Pozwala na bardzo dynamiczną jazdę, nie kładzie się w zakrętach, nie myszkuje przy ostrym hamowaniu. Silnik jest bardzo elastyczny, a w tandemie z DCT potrafi być na prawdę oszczędny. Kapitalnie się tym jeździ. Po przesiadce ze Skody Superb 2.0 TDI & DSG uśmiech sam się ciśnie na usta podczas jazdy. Kia jest znacznie bardziej żwawa i dynamiczna.
~Damian
Shooting Brake 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Samochód bardzo dobrze wykonany i genialnie przemyślany. Największą wadą tego auta jest widoczność i mały zbiornik paliwa