Lista ocen Kia Sorento I 2.5 CRDi 170KM 125kW 2002-2009 (20) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mart
Terenowy 2.5 CRDi 170KM 125kW
silnik, hmm, na początku zakupu, byłem zachwycony, cicha praca, dobre przyspieszenie, ale czar szybko prysł, po przejechaniu, około 15000 km pierwsze usterki w silniku, zaczałem sie zastanawiać czy dokonałem dobrego wyboru :-), po przejechaniu 50000 km silnik zatarł się w czasie jazdy, gdybym nie sprawdził poziom oleju przed trasą to miałbym żal do siebie, ale sprawdziłem, do tego w silnikach sorento nie ma kontrolki poziomu oleju który...
~Bocian
Terenowy 2.5 CRDi 170KM 125kW
Dynamiczny, a jak na jego wagę i ekonomiczny. Po 280tys nie bierze oleju ani go nie gubi. Znam historię tego egzemplarza i nie miał żadnych poważnych awarii. Zimny jest głośny, ale po rozgrzaniu hałas jest w normię jak na cztery cylindry.
~Bocian
~nienadaniec@wp.pl
Terenowy 2.5 CRDi 170KM 125kW
moc i moment obrotowy ok, a więc przyspieszenie również, ale: niestety dość głośny, jak na common-raila, no i spalanie wysokie, przy oszczędnej naprawdę jeździe średnie zużycie ok. 12 l/100 km, - jak na taki silnik, i jego osiągi to zbyt dużo
~ww
Terenowy 2.5 CRDi 170KM 125kW
Osiągi takie sobie, silnik jest bardzo głośny do tego stopnia, iż nie mówię na samochód Kia, Sorento tylko Turbośmigłowy. Spalanie dużo za duże 12-13 litrów to norma
~dareksses
Terenowy 2.5 CRDi 170KM 125kW
Silnik 170KM jest jak na tą mase 2t jest świetny! Przyśpieszenie ok 12s więc BDB.Silnik jest elastyczny przy wyprzedzaniu, niejest zbyt głośny a spalanie przyzwoite.
~magic.child@gmail.com
Terenowy 2.5 CRDi 170KM 125kW
Silnik pracuje calkiem niezle, jak na taka mase szarpie sie bardzo dobrze, po wymianie akomulatora zaprowadza sie idealnie nawet w najwieksze mrozy.
~Michal
Terenowy 2.5 CRDi 170KM 125kW
Ogolnie jest oszczedny jak na ten typ auta. W sumie ladnie klekocze. Poki co jestem zadowolony z 170KM CRDI dieslem korejanskim :) Polecam :P
~belmondo 158
Terenowy 2.5 CRDi 170KM 125kW
silnik jes ok 238 kucy rasowany 520nm 8 s do 100 -25 do 200 przebieg 20000 km mam go od nowości skrzynka ok układ moze byś widocznośc z kamerą jest ok
~Tim
Terenowy 2.5 CRDi 170KM 125kW
Bezawaryjny, niestety trochę głośny i dużo palący jednak czego oczekiwać od dość ciężkiego auta z silnikiem 170KM?