Ocena kierowcy - Łada 2107 2107 Sedan

Ratownik, 18 lat temu
Rok produkcji 1992
Łada 2107 2107 Sedan 1.5 72KM 53kW 1982-1990 - Oceń swoje auto
jak dla młodego kierowcy to jest bardzo dobre auto ja swoja bez problemu na 2 biegu osiam 60km/h bez duszenia na 3 niegu pod 90km/h no i dalej tez ładnie idzie ostatnio tzn wczoraj jechałem 150km/h ale do takiej predkosci trzeba rozbujac ja na 4 do ok 120km/h no i dalej juz leci
Silnik ładnie wchodzi w obroty ale moc czuć dobiero pozwyżej 2000obrotów na minute wtedy dostje kopa i idzie jak burza
Jak ktos ma 5 to bardzo dobrze bo 4 to troche z malo,wsteczny troche zgrzyta ale to moze moja skrzynia jest popsuta
trzyma sie drogi ale bez rewelacji kazdy dołek a samochod lata ale jak droga OK to ładnie sie prowadzi
widoczność super
nie ma chyba lepszego ogrzwania ale tylko w czasie jazdy na postoju nie za bradzo
dla duzego kierowy to nie zabardzo ja mam 190cm wzrostu i prawa noga mi sie zdeka nie miesci ale pozatym OK
Silnik fajnie pracuje przy predkości 80km/h wtedy da sie jechac i jest dosc cicho ale przy 100km/h to juz troche gorzejn ale co tu wymagać ja wole jak cos mi pod maska pracuje a nie jak w tych nowych niewiem czy chodzi czy moze zgas
Jak ktos ma gaz to ok ja mam na 100km potrzebuje okokło przy spokojnej jeżdzie 8,12l dgazu przy wszybszej ok 10l
za 1900zł bo tyle dałem nie znajde tak mysle tak dobrego auta sa moze poldki ale one sie nie umywaja do łądzianek
jak zapali to i do celu dojedziesz t łąde mam od 2 miesiecy jeszcze mnie odpukac nie zawiodła ale wczesniej mialem inna tamta tez 15 lat jazdy zawsze dojechałą do celu jak cos nawalilo to na popych poszła
brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 72KM 53kW [l/100km]