Ocena kierowcy - Łada 2107 21072 Sedan

leszlach@zamek.gda.pl, 22 lat temu
Rok produkcji 1988
Łada 2107 21072 Sedan 1.3 64KM 47kW 1982-1990 - Oceń swoje auto
Ja jestem zadowolony. Uczylem sie jezdzic na tym samochodzi i jakos tak do tej pory zostalo. Polecam wszystkim.
Jak na takie stare aute to jest fantastyczne, a napewno lepiej niz Fiat 125p.
Wszystkie biegi wchodza bez problemow, czasami nieposluszna jest jedynka. Luzy na drazku i brak piatki!
Czeste usterki ukladu hamulcowego, ale za to samochod odwdziecza sie komfortowym zawieszeniem.
Bez zadnych przeszkod! Widacz wszystko i wszedzie. Plus za duze, niedzielone przednie szyby boczne.
Wszystko na swoim miejscu. Radioodbirnik umieszczony troche za nisko. Reszat jak w samolocie i te zapalanie swiatel rawie miedzy siedzeniami.:)))
Nie widzialem jeszcze takiego samochodu, ktory by tak szybko dostarczal cieple powietrze. W najzimniejsze dni zawsze bedzie cieplo. Brakuje oczywiscie klimatu, ale w 88 roku w ZSRR???
Jest bardzo duzo miejsca. Nikt sie nie ociera lokciami, no chyba ze na podlokietniku, ktory oferuje nam tyla kanapa!!! CZADDD!
W sumie ciszej niz we fiescie z lat 90tych, ale przy duzych predkosciach chcialoby sie wrzucic piatke i ze spokojem posluchac radia. PS. Jest mozliwosc montazu skrzyni pieciobiegowej z poloneza, tylko trzeba wiedziec do kogo sie zglosic...
No tu nie jest za wesolo..... W szczytowej formie na kalkulatorze ukazywalo sie 14 l/100km!!! No ale to wina usterek i wad. Naprawilem i teraz jest 10l/100km w miescie.
Patrz wyzej!!!!
Nic sie nie psuje co pogarszalo by komfort jazdy z drobiazgow.
W warsztacie bywalem rzadko. Obecnie zaczynam po kolei wymieniac wszystkie podzespoly - pompa wodna, alternator, elementy zawieszenia itp.
Łada 2107 21072 Sedan