Lista ocen Lancia Dedra (106)

~sekula@gmx.net
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
jezde lan dedra sw 5lat, miala 59tsd km, teraz 221tsd km.jestem b zadowolony z niej,wszystko chodzi ok,regularnie dawalem ja do przegladu gdyz duzo jezdze w trasy jako muzyk, i nie bylo niespodzianek.teraz, jak wiek auta zbliza sie do 10! to bylo pare wymian, ale sie oplacalo, choc nie bylo tanio.mimo ze ma climatronic to nie jest jednak clima i to jest, pod tym wzgledem,zabawka.latem jest po prostu goraco.malo jest modeli z clima.szkoda.to...
~piotras
Sedan 1.9 TDS 90KM 66kW
dobrze zestrojona...długi pierwszy bieg...jak na fiatowska konstrukcje suuper (Skrzynia biegów)
~leszekser@wp.pl
Sedan 1.9 TDS 90KM 66kW
Ocena za wyposażenie. Moja ma prawie wszystko(tylko półklima), łącznie z podgrzewanymi lusterkami, fotelami itd. Za cenę ok 10 tys. w Polsce to prawie rewelacja
~Krupnik
Sedan 2.0 i Turbo 165KM 121kW
Niesamowite autko. troszkę (naprawdę niewiele) zmodyfikowałem silnik(bez mała 200 hp) jak włącza się turbina to nie zrywa asfaltu tylko poprostu znika z horyzontu)w standarcie tyle fajnych rzeczy że większość drechomobilów się chowa. klimatronic, skórka, elektryczne zawieszenie podgrzewane i rególowane w kazdej płaszczyźnie foteliki, składane elektr. lusterka. i wszystko działa bez zarzutu. a pomimo swustu trzydziestu tyś kilometrów przebiegu...
~Jawor
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
jak na tą pojemność i wielkość samochodu daje rade samochód w miare przyspiesza można pojezdzić (Silnik)
3,6
~strzał
Kombi 1.8 GT 16V 131KM 96kW
jeżdzę po Warszawie ,spokojnie nie przekraczam 90km/h nie przyspieszam zbyt gwałtownie.Spala mi w mieście około 8,5-9 L/100km ,gdy trafię na korki pali dużo 11-12 L/100km Trudno jest mi podać zużycie na trasie ponieważ jeżdzę szybko ( wiecie 131 PS :) )150-170 spala około 10 L/100km. przedtem jeżdziłem matizem , bardzo zręczne autko polecam na miasto ,przy podobnej kultuże jazdy spalał w ruchu miejskim 6,5-7 L/100km. rużnica w spalaniu... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~macgar-1969@go2.pl
Kombi 1.8 LE 113KM 83kW
Sprawuje się doskonale choć czasami wyłazi z niej fiat, kombi jest uniwersalne, złodzieje się nią nie interesują.
3,7
~markjaw
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Auto z klasa.drewno i skóra oraz osiągi-godne polecenia.Poza tym karoseria pełny ocynk-zero jakiejkolwiek rdzy karoserii,wygląda jak nowa.Mimo wieku nadal robi wrażenie-klasyczna elegancja niedużej limuzyny.Polecam ciemne lakiery-czarny,szary,granat.
~scott
Kombi 1.9 TDS 90KM 66kW
Ogólnie silniczek niczego sobie, trochę słaby przy włączonej klimie. (Silnik)

Usterki Lancia Dedra

Lancia Dedra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~T&J
Sedan 1.6 LE 90KM 66kW
od czasu do czasu na naszycg wspaniaBych drogach zdarzy si co[ usBysze - mo|e to ju| wina amortyzatorów (Wyciszenie)