Oceny Lancia Dedra Sedan 1.8 i 90KM 66kW 1993-2000

Lancia Dedra Sedan 1.8 i 90KM 66kW 1993-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Lancia Dedra Sedan 1.8 i 90KM 66kW 1993-2000

~Rafał (Piszczyk)
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
jak na włoski wytwór bardzo przyzwoicie dałbym nawet 4+ wygodny na długie trasy, duży kufer, nie kradną (opla kadeta zaparkowanego obok zwineli), elegancki (jak na ten rocznik), w miare niezawodny (jak sie wie o co dbać) , OCYNKOWANY!
~Italiano z Krakowa
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Jak można narzekać na Derdę ?! Fantastyczne auto ! No cóż, ale moze się zdarzyć, że ktoś zakupił wadliwy egzemplarz. Io sono molto contento ! Sprowadziłem ją z Italii 5 lat temu i jeszcze się nie zdarzyło aby mnie kiedykolwiek zawiodła. Nigdy !!
~jerzy j.j.ch@wp.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Do tego auta leję tylko benzynę i zmieniam olej. Oprócz przeglądów, wymiany opon, pielęgnacji i paliwa do tego auta nic nie dokładam. Ma piękną sylwetkę, jest szybkie, komfortowe i niezawodne. Jestem zadowolony.
~Alex kiwola@op.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Moja Lancia b.żadko się psuje. Jednak gdy to nastąpi to jest prawdziwy problem. Na naszym rynku jest brak części - np. rurka do układu chłodzenia z rozwidleniem. Często wcześniej zmieniałem samochody, ale Lancia mógłbym zamienić tylko na nowszy model.
~maciek_22@tlen.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Ogólnie auto z charakterem. Wzbudza większe zainteresowanie wersja standardowa dedry niz ztuningowany golf. Dochodzi jeszcze znakomita frajda z jazdy. Przez małą popularność, szkoda żę nie doceniona
3,2
~czay
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Przeciętny samochód, tyle że bardzo trudno go sprzedać, bo to wynalazek
~zadowolony posiadacz Lancii
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Polecam to auto dla wszystkich kierowców, którzy lubią eleganckie auta i lubią szybką , wygodną jazdę jazdę. Lancia nie jest droga! a jej możliwości są bezcenne.
~grzyb z wadowic
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
jak zimna to obroty skaczą. B dużo pali 14l/100km. cos nie gra. (Silnik)
~Karol Będziński
~Grzesiek