Ocena kierowcy - Lancia Delta II

Misiek Bernard, 16 lat temu
Silnik 2.0 Turbo 186KM 137kW
Rok produkcji 1996
Lancia Delta II 2.0 Turbo 186KM 137kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
To moje 2 Delta. Pierwsza trafiła do krainy wiecznych wyścigów po wypadku. Naprawdę chciałem kupić inny samochód, ale po delcie to bardzo ciężki i wybór jest bardzo mały i raczej nie za porównywalne pieniądze.
Niesamowite osiągi, niezapomniany dźwięk. Wpływa to jednak na zużycie paliwa, ale... Warto!
Trochę nieprecyzyjna po 190000 problemy z synchronizatorem 5 biegu
Ten samochód umie zabijać. Jak nauczysz się go prowadzić to jest ganialny. Na początku horror
Do przodu OK, w bok OK, do tyłu tragedia.
Na swoim miejscu, na początku trochę dziwnie, ale potem wszsytko jest pod ręką. Genialne fotele Recaro
Wentylacja super. Niestety nikt nie przewidział, żemożna chcieć mieć temperaturę poniżej 18 stopni. Pozatem działa super, nawet z tyłu
Super. dużo miejsca, tylna kanapa superwygodna, z przodu niesamowite fotele Recaro.
Przy dużych prędkościach szum powietrza. SWilnik dobrze słyszalny, ale to +:)
Jak na te osiągi to może być.
poprzednia lancia zgnieła w wypadku. Szukałem czegoś nowego, fajniejszego. Kupiłem to samo. Za te pieniądze nie ma lepszego samochodu. I przy okazji bardzo bezpieczna.
Drobne duperele bez znaczenia dla eksploatacji.
205000 KM i leje paliwo i jezdze. 1 w roku przegląd, wymiana zużytych czesci eksploatacyjnych i jazda dalej żadnej awarii od 3 lat
Lancia Delta II