Ocena kierowcy - Lancia Kappa Sedan

Silnik 2.0 LE 146KM 107kW
Rok produkcji 1995
Lancia Kappa Sedan 2.0 LE 146KM 107kW 1994-2001 - Oceń swoje auto
Miodzio.
Gdy zobaczyłem ten samochód po raz pierwszy pomyślałem sobie że to niemożliwe aby taki 1,5 tonowy kolos rozpędzał się do setki tak szybko, ale to prawda setka pęka i to po 7 sekundach, w trasie z wyprzedzaniem - hmm - to nie chodzi o to że nie ma problemu, wręcz przeciwnie jest problem bo to piękne autko rwie się na każdym biegu tak że aż trudno się opanować - dla mnie +6.
To prawda że aby wcisnąć drugi bieg trzeba użyć całej dłoni bo czasem może zgrzytnąć jeśli będziesz chciał użyć do tego małego palca ale w końcu to jest samochód dla prawdziwych mężczyzn.
Dla mnie bomba pod każdym względem.
Na skrzyżowaniach trzeba uważać bo słupek z przodu ogranicza widoczność i można się czasem zdziwić, po za tym w miarę dobrze.
Jest dobrze.
Miejsca jest dość i dla kawalera i dla gościa który już nie jest kawalerem tylko mężem i ojcem gromadki dzieci.
Bardzo dobre.
Nie jest to najtańszy środek lokomocji no ale coś za coś i bynajmniej nie chodzi o jej apetyt na paliwo czy tez ceny części po prostu dla przeciętnego polaka benzyna jest po prosu droga i o to w tym wszystkim chodzi, przy spokojnej jeżdzie w mieście zadowoli się 10 litrami, ceny części również wypadają bardzo korzystnie.
Co tu wiele mówić - doskonle.
Drobiazgi się zdarzają jak w każdym aucie.
Brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 LE 146KM 107kW [l/100km]