Ocena kierowcy - Lancia Lybra Kombi

czarny129, 13 lat temu
Silnik 2.4 JTD 135KM 99kW
Rok produkcji 2000
Lancia Lybra Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo elastyczny a za razem cichy nie trzeba go krecic aby uzyskał dana moc.
Bardzo fajne auto za rozsądne pieniądze.
Silnik jest cichy i elastyczny jestem zadowolony chociaż przed zakupem słyszałem inne opinie ale jak nie przejedziesz się i sam nie ocenisz to sie nie przekonasz .
Dopasowana ale brakuje szóstego biegu i troszkę jedynka za krótka ale tak to ok.
Jest niezły nie narzekam ale na naszych drogach nic nie jest wieczne.
Bardzo dobra widocznośc bardzo dobre rozmieszczenie szyb duży +.
Ogólnie brak zastrzeżeń.
Bardzo dobrze chodzi chociarz mały minusik zima przy niskich temperaturach trzeba troszke poczekac aby się nagrzała.
Kierowca i pasażer z przodu maja dosyc miejsca tak jak i dwie osoby z tyłu ale w trójkę z tyłu już jest ciasno.
W aucie jest cicho nawet przy dużych prędkościach nie słychac silnika jestem z tego zadowolony.
Zużycie paliwa w miarę bo tankowac i tak trzeba jak sie chce jezdzic ale koszty niektórych części to koszmar np:sprzęgło (tarcza,docisk,koło dwu masowe,siłownik)+robocizna to koszt od 2900 do nawet 3500 zł
Idealnie dopasowane chociaż kilka lat temu za nową trzeba było troche zapłacic ale za to w standardzie jest już bogato wyposażona .
Auto w miarę nie zawodne odpukac większych problemów nie miałem ale zdarzają sie za przeproszeniem pierdoły jak : sygnalizacja komputera o przepalonych żarówkach stopu ,małym poziomie oleju ale większych problemów nie mam.
Ja nie mogę narzekac jak dbasz to masz i obojetne jakie to będzie auto.
Lancia Lybra Kombi