Ocena kierowcy - Lancia Lybra Sedan

Dzasiek , 13 lat temu
Silnik 1.6 16V 103KM 76kW
Rok produkcji 2001
Lancia Lybra Sedan 1.6 16V 103KM 76kW 1999-2006 - Oceń swoje auto
Inne : radio jest ok i natym zalety sie kończą
Zawieszenie
Układ elektryczny
Jakość fiata,czyli kiepściutka,spalanie w zimie w warszawie srednio 14l benzyny na 100km ,osiągi na poziomie 25letniego diesla toyoty tylko,ze na wolnych obrotach lybra nie ma wogóle mocy w odróznieniu od starego diesla.Z kolei jak sie ten gówienny silniczek 1.6 wkręci w obroty to pali jak autobus.serwis drogi i często potrzebny.Zawieszenie papierowe i gumowate.Ogólnie porażka.Jedyne dobre rzeczy w tym kiblu to hamulce i radio.Reszta to klęska
silnik zapewnia osiągi na poziomie 25letniej toyoty starlet 1.5diesel tylko pali x3 i nie ma dołu
Zawieszenie przednie z gówna tylne też.Jak naprawiłem przednie to nastepnego dnia zaczęło napieprzac tylne.Ogólnie kupa gówna
stołki nadają się na krótkie trasy tzn 300km.Jak zrobiłem tym sztruclem 1500 to musiałem iść do kręgarza
klimatronik jest ale zazwyczaj coś nie działa.Jak ustawiałem z rana na zimno to już tak zostawało na cały dzień.
przestrzeń jak w fiacie palio bez rewelacji
wyciszenie średnie.
Spalanie w zimie 14l przy normalnej jezdzie w mieście.Przy b.spokojnej 11-12 benzyny nie gazu!! do tego wieczne reperacje
Ile nie wydasz to za dużo bo to złom
Auto nie stare ale daje w kosc.zawieszenie gówienne,silnik gówienny ,elektronika gówienna

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 103KM 76kW [l/100km]

12,1