Lista ocen Lancia Thema I (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~windforce
Sedan 2.5 TD 116KM 85kW
NIeno jakosc do ceny to wogolesmiesznasprawa... Za takie pieniadze taka limuzyna to poprostu niemozliwe wzadnym innym aucie GWARANTUJE!!! Nie mowiac juz o tym ze jak ktos chce kupic Theme 2.0 z turbo i jezdzic z 200 konmi podmaska za majac przy tym full opcje za kilka tysiecy to o czym my tutaj mowimy...
~Danlop
Sedan 2.0 i.e. 116KM 85kW
Od dawna szukałem Themy za małe pieniądze.Znalazłem za 3000zł.Pełna elektryka,ABS,wspomaganie,skóra.......elektrycznie otwierany bagażnik i wlew paliwa!!!Z takim wyposażeniem i za te pieniądze chyba nic nie ma lepszego?
~z...
Sedan 3.0 V6 175KM 129kW
piękno, klasa i styl bryły auta uniemożliwia ich sprzedaż, tymi autami jeżdzi cała rodzina i są to tylko 3-y litrówki i może dla tego tak je nisko oceniam.
~Jacek M. milczanowscy@onet.poczta.pl
Sedan 2.0 i.e. 115KM 85kW
Po prostu - rewelka! Za takie pieniądze nie dostaniesz nic w tej klasie co miałoby dobrego "kopa" i pełny luksus z poczuciem bezpieczeństwa.
~Robert BPA
Sedan 2.0 i.e. 116KM 85kW
Za zadbany egzęplaż trzeba zapłacić więcej niż 3 tys. ale to i tak jest nic w porównaniu do tego co otrzymujemy!
~PIOTR tel. 606 729 926
Sedan 2.0 16V 155KM 114kW
za 500 euro wspaniala mam mercedesa ale chyba z powrotem wymienie na sprawdzoną theme merc nie ma szans!!!!!!!!!!!!!
~narcyz6913@wp.pl
Sedan 2.8 V6 i.e. 147KM 108kW
ceny śmieszne jakośc nieporównywalna z niemieckimi badziewiami za wyjątkiem Mercedesa
~Krzysztof K.
Sedan 2.0 16V 155KM 114kW
Bezkonkurencyjny stosunek jakość/cena ,świetny samochód za naprawde nieduze pieniądze
~raf-raf_26@tlen.pl
Sedan 2.0 i.e. 16V Turbo 177KM 130kW
za 10tys mozna kupic theme z 1991r z full wyposazeniem i np clio 1.4 z 92 bez wyposazenia - gdzie porownanie
~Byly riceboy, obecnie makaroniarz.
Sedan 3.0 V6 175KM 129kW
Jak na auto z tego rocznika to drogo kosztuje. Ale naprawde warto - wspaniala bryczka.