Ocena kierowcy - Lancia Thesis

Rok produkcji 2004
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Lancia Thesis 2.4 JTD 175KM 129kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Kaszana ze zdobyciem nowego oryginalnego zawieszenia, można sobie regenerować ale tak to na 20 tys km jest ok. Jeżeli jeździsz po dziadowskich drogach to polecam sobie odpuścić to auto.
Bezkolizyjny silnik. W razie awarii paska lecą tylko dźwigienki 20 zł/sztuka a jest ich 5. przy 150 tysiacach na jednym pasku nie ryzykowałem i zmieniłem. Zakupiłem auto z przelotem 175 tys teraz ma 330 tys.
Drogi dwumas. (3000 pln) regeneracji nie polecam
Nie ma do czego się przyczepić
Przy masce na rantach wychodzi rdza, powodem prawdopodobnie jest to że podczas tłoczenia blachy schodził ocynk. Temat od 6 lat znam ale nie dzieje się jakaś katastrofa i odwlekam zrobienie czegoś z tym.
Jest bardzo dobrze.
Na dwa kubki brakuje miejsca przy podłokietniku.
automatyczna klima sprawdza się rewelacyjnie i w lato szyberdach z solarem który uruchamia wentylator w celu wymiany powietrza z zewnatrz bajka, nie ma szklarni po wejsciu do auta
w kappie było więcej miejsca, tu tak dla 4 osob jest spoko
Drogie zawieszenie. Reszta ok. Szkoda ze tak mało producentów częsci jest do tego.
Mój model jest w dobrym stanie, jak się dba tak się ma. To nie auto dla jakiegoś ogra który zamykając drzwi wciągnie cały boczek drzwi do środka.
Poduszki... dopuki nie zlutuje się kabelków pod siedzeniami to się będzie tak zaświecał gasł i wkur***
Raz mi zgasnął w centrum stolicy. Spalił się komputer. W obudowie był wycięty kwadratowy otwór, reszta materiału wstawiona na sylikonie. Sylikon utlenil aluminium i całość wpadła do środka, pół komputera była pod wodą przez co dochodziło do zwarcia. Jeśli to czytasz to nie pozdrawiam.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 JTD 175KM 129kW [l/100km]

6,8