Oceny Land Rover Range Rover Sport I 2.7 TD 190KM 140kW 2005-2010

Land Rover Range Rover Sport I 2.7 TD 190KM 140kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Land Rover Range Rover Sport I 2.7 TD 190KM 140kW 2005-2010

~Cashflow
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Krótko go mam, co jest ważne dołożyłem na start 4k żeby wyeliminować wszystkie ważne usterki i jestem zadowolony zarówno ze spalania (9l srednie) i dynamiki w tej wielkiej budzie, 20-30 koni więcej i byłoby idealnie
~Michał
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Auto nigdy nie zawiodło, nie jest demonem szybkości ale na trasie spokojnie 180 można jechać. Z tyłu trochę mało miejsca. Przeniesienie napędu-idealne. Piach, śnieg, deszcz a range idzie jak burza. Doskonale trzyma się drogi.Bardzocwygodne fotele z przodu, nie czuć trasy w plecach. Mialem różne auta, Lexus ls 460,rx300,rozne bmw I Audi.. Następny również będzie rang Rover. Przebija pozostałe auta.
~pauldill
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Samochód cholernie wygodny. Argumenty że szpanerski nie wchodzą w grę - zależy kto jak podchodzi do życia - matizem też można kozaczyć. Bardzo dobrze wykonany. Naprawdę można wjechać nim w teren. Wiadomo - nie Baja, ale pobawić się w błocie lub przebić do leśniczówki zimą - nie ma problemu. A CO NAJWAŻNIEJSZE - przez to że ma taki dobry system przeniesienia napędu jest cholernie BEZPIECZNY !!! wpaść w poślizg - to trzeba umyślnie się naprawdę...
~Bartek
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Super auto silnik 2.7td v6 to nie demon szybkości ale do wożenia się w zupełności wystarczy ,wszyscy tak narzekają a mnie nigdy nie zawiódł 261000km i nic się nie dzieje trzeba często zmieniać olej !
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Nic dodać nic ująć - jak to mówią Angole - \\\'the ultimate driving machine (SUV)\\\'... A ppotem to już tylko Range Rover Vogue...
3,3
~Karol 1
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
klimatyzacja inna temperatura nawiewu na nogi a inna na podszybie nogi się gotują a na twara leci zimne powietrze (Wentylacja i ogrzewanie)
3,3
~Karol 1
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
nie wiem dlaczego nawiew na przednią szybe temp. jest inna niż temp.na nogi (Wentylacja i ogrzewanie)