Lista ocen Land Rover Range Rover III (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NoBody
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Najbardziej wkurza elektryka o tym czytałem i to potwierdzam. Od nie działającego cd, do ciągłego problemu z ogrzewaniem, wentylatorem, co prawda to jest ostatnią rzecz która mi się dzieje. Mam problem czasami z zawieszeniem pneumatyczny tzn. Wyświetla błąd i nie mogęrregulować ale wina jest najprawdopodobniej w kompresorze od zawieszenia , ale jak sprawdzałem to można to dość tanio zregenerować. Nowy kosztuje ok 1800 zł. Wycieki, ale podobno...
~Mundek
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Chyba najsłabsza pozycja.Sporo jest drobiazgów które trzeba naprawiac. A to wycieraczka reflektora, a to czujniki parkowania, niewielki "świerszczyk" na przedniej desce i w szyberdachu.Wprawdzie autko przejechało już ponad 170 tys km ale wydaje mi się że mogłoby byc lepiej
~Maxi
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Zawieszanie poszczególnych układów, choinka na desce nie są niczym nietypowym. Od niedziałającej kamery cofania, wariującego szyberdachu, działającego swoim życiem układu sterowania kierownicą po odmawiający współpracy zamek centralny.
~Maxi
~MAKS568
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
psuje się jak każdy ale nie ma samochodów bezusterkowych...no chyba że TDI w VW i AUDI w małych miejscowościach gdzie palą po 4 l/100 km i chłopki sami w garażu klepią... :-)
~landboss
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Te auto maja typowe usterki ktore dotycza kazdego modelu. Ktos kto ma to auto albo je kupi szybko sie do nich przekona ;-)
~Muminek25
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Nie ma aut idealnych, większość to sprawy eksploatacyjne, może poza wiązką czujników parkowania tyłu.
~carfreak
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Ulepszono i tak już dopracowaną konstrukcję (moimy o rocznikach 2005 +, bo przedtem różnie bywało.
~JAREK JAREK@NORDSTAR.PL
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
AWARIA OGRZEWANIA ( JAKAŚ KLAPKA SIĘ NIE DOMYKA ) Z TEGO POWODU KLIMATRONIC DZIAŁA NIEWŁAŚCIWIE
Dziennik kosztów dla Land Rover Range Rover III
13,5
~Adam
SUV 4.4 TDV8 339KM 249kW
POjedyncze i nie uciążliwe awarie. Nigdy nie zawiódł w trasie i to się liczy.