Lista ocen Land Rover Range Rover III (16) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NoBody
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
U mnie było doprecyzowanie zawieszenia. No i to nieszczęsne zawieszenie ale nawet jak wyświetli błąd to można jeździć normalnie. Czasami ludzie narzekają na skrzynię automatyczna ze musieli regenerować i to jest spory koszt.
~Maxi
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
2 razy przez 8 lat wymieniona cała pneumatyka. 160 tyś przejechałem w tym czasie. Do tego 2 razy wymieniany kompresor zawieszenia. 2 naprawy skrzyni biegów, wymiana egr, regeneracja turbin.
~Maxi
~landboss
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Niby silnik 4.4 M62 z BMW ale nie jest nie zawodny. Ma swoje problemy , jak skrzynia biegow w tym aucie. Ogolnie nie jest zle, ale moglo by byc duzo lepsze jak na ta klase auta.
~marcin_standerski@wp.pl
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Nic z wyjątkiem wspomnianego przepływomierza, działał ale nie był w 100% sprawny i został wymieniony przed tuningiem aby uzyskać lepsze odczyty
~JAREK JAREK@NORDSTAR.PL
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
PADŁO WSPOMAGANIE, CZUJNIK POZIOMU ZAWIESZENIA, LUZY NA PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ, ZACZYNAJĄ SZWANKOWAĆ AMOTYZATORY
~Mundek
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Jak na razie ( odpukac ) brak !!! Przejechałem ok 20 tys km i wymieniłem tylko wszystkie płyny na "starcie"
~Adek
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
nic się nie wydarzyło -ale kupiłem doinwestowany zadbany egzemplarz.
~Adam
SUV 4.4 TDV8 339KM 249kW
Nigdy nie zatrzymał się na środku drogi więc chyba ok ;)
~Adam
SUV 4.4 TDV8 339KM 249kW
Nigdy nie zatrzymał się na środku drogi więc chyba ok ;)