Lista ocen Land Rover Range Rover III (22) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LUIS
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Czasami trochę jakby \"zapomina\" przerzucić bieg na wyższy (zwłaszcza z 1 na 2), co przy zimnym silniku nie jest najciekawszą opcją. Nie jest super dynamiczna (mogliby zastosować rozwiązanie podobne do DSG z VW), ale nie ma co też specjalnie narzekać. W zdecydowanej większości naprawdę płynna i przyjemna w działaniu.
~NoBody
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Po zakupie zmieniłem olej w skrzyni i miałem mały problem ze na zimnym silniku czasami nie chciał wrzucić wstecznego ale po roku zmieniłem znowu o.ej i jest już wszystko ok, być może kiepski mechanik zrobił mi to za pierwszym razem. Jestem teraz bardzo zadowolony.
~Maxi
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Przez 8 lat użytkowania naprawiana 2 razy. Koszt obu napraw łącznie to ok. 30 tyś pln. Jak działa to kultura pracy na dobrym poziomie. Niestety nawet po naprawie w specjalistycznych serwisach, po 2 latach wracały koszmary dawnych lat.
~Maxi
~marcin_standerski@wp.pl
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Skrzynia zmienia biegi poprawnie,z funkcji tiptronic oraz trybu sport praktycznie nie korzystam. Po zamontowaniu chipa praca skrzyni zdecydowanie się poprawiła, nie redukuje już bez sensu w czasie jazdy pod górę oraz przy wyprzedzaniu
~Zadowolony kierowca
SUV 4.4 TDV8 339KM 249kW
Troszkę bałem się pokrętła zmiany biegów, po krótkiej chwili, nie pamiętałem jak jest w innych autach. co do zmiany biegów czuć przełożenie, ale kto co lubi nie przeszkadza. 8 biegów naprawdę daje rade.
~JAREK JAREK@NORDSTAR.PL
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
SKRZYNIA ZF ZNANA Z BMW JEST BARDZO DOBRA, JEDNAK PRZED TUNINGIEM PRACOWAŁA NIECIEKAWIE " CIĄGNEŁA ZA WYSOKO NA OBROTACH " PO TUNINGU OK ( SKRZYNI NIE PRZEPRAGROMOWYWANO )
~Mundek
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Żadnych problemów. Fajnie działa w ustawieniu sportowym. Praktycznie nie używam TipTronica. Zmienia gładko i idealnie dostosowuje się do warunków.
~ELQrczako
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Skrzynia pracuje bez zarzutu, slyszalem ze mozna ja dostowac do swoich potrzeb przez przeprogramowanie komputera.
~Kuku
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Doskonała . Nie szarpie . Bardzo dobra reakcja na pedał gazu . Praktycznie nie czuć zmiany biegów