Lista ocen Land Rover Range Rover III (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NoBody
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Tutaj jestem wkurzony bo ciągle coś jest nie tak. Przestaje działać wentylator nie jest to co prawda problem bo jest to kwestia wymiany rezystora i zrobiłem to sam a uwierz mi jestem totalnym laikiem. Teraz muszę poprawić styki przy kostce do rezystora bo jak zmieniałem widziałem ze kabelki nie które były przegrane ale dam to już elektryków. Na YT znajdziesz wszystko jak naprawiać. Mam też problem z ogrzewaniem tylu który nie grzeje w zimie...
~Mundek
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Nie maiałem okazji dłużej pojeździc z klimą ale za to ogrzewanie działa rewelacyjnie. Przy -25 stopniach ciepło robi się po 4-5 minutach. Ogrzewanie foteli jest bardzo wydajne. po kilku minutach trzeba wyłączc bo robi się za ciepło.Genialny gadżet w postaci ogrzewania kierownicy. Wprawdzie nagrzewa się troszkę wolniej niż fotele ale zimą to na prawdę się przydaje.Dodatkowy nawiew ( nie wyloty tylko dmuchawa ) na tylne siedzenia bardzo...
~Maxi
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Polecam opcję z wentylowanymi i grzanymi fotelami oraz podgrzewaną szybą, kierownicą i dyszami spryskiwaczy. W naszej szerokości geograficznej świetnie się sprawdzają. Z webasto korzystałem może z 5 razy - auto garażowane. Klima i nawiewy zarówno z przodu jak i z tyłu działają bardzo dobrze. Szkoda, że tylne zewnętrzne fotele mają podgrzewanie, ale nie mają wentylacji.
~Maxi
~WOJTEK
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Przy tak duzej powierzchni szyb - bez zarzutu na najnizszym biegu wentylatora radzi sobie w kazdej pogodzie. Malym minusem jest glosna praca dmuschawy na wyzszych obrotach ale praktycznie nigdy nie uzywa sie jej w tym zakresie. Ogrzewane siedzenia plus ogrzewana kierownica (super sprawa rano nawet latem) powoduja ze nie ma zadnego porownania z nawet duzymi limuzynami.
~LUIS
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Podgrzewane i wentylowane fotele przednie, podgrzewane fotele tylne (zewnętrzne), podgrzewana kierownica (zbawienna zimą, uwielbiana przez żonę), Do tego super wentylacja i klima całego auta (sterowana oddzielnie dla każdej strefy) i podgrzewana szyba przednia (nigdy już nie będę miał samochodu bez tego gadżetu).
~Muminek25
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
I zima i lato idealnie. Podgrzewana przednia szyba + grzane siedzenia i kierownica robią super robotę zimą. Przy -25*C po 30s pełny relaks na kółkiem Podgrzewane tyle siedzenia, to też miłe zaskoczenie dla pasażerów.
~ELQrczako
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Klimatyzacja szubko dostosowuje temperature wybrana przez kierowce, i pasazera osobno dla obojga z przosu oraz osobno dla tylnej czesci przedzialu pasazerskiego. Nawet napoj mozna sobie schlodzic w podlokietniku.
~MAKS568
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
bez zarzutu , jak filtry powymieniane a dmuchawa i klima w pełni sprawne to i w tym autobusie moment i szybki suche a w środku ciepło, duży plus za grzane tylne fotele oraz grzaną kierownicę
Dziennik kosztów dla Land Rover Range Rover III
13,5
~Adam
SUV 4.4 TDV8 339KM 249kW
JEst ok, podobnie jak w bliźniaczym bmw. Klima bardzo mocna na ogrzewanie trzeba chwile poczekać bo silnik jest ogromny i musi się zagrzać