Lista ocen Land Rover Range Rover III (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WOJTEK
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Olbrzymie okna i jeszcze wieksze lusterka zapewniaja fantastyczna widocznosc zarowno pasazerom jak i kierowcy. Maly minus za tylne lusterko ktore w wersji z przyciemnianymi szybami ma ograniczone pole widzenia ale czujniki parkowania znajdujace sie w standarcie rozwiazuja ten problem.
~LUIS
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Wysoka pozycja za kierownicą, czujniki parkowania dookoła i kamera cofania. Do tego druga przenośna kamera do wykorzystania w terenie...potrzebujecie czegoś więcej ? :) nawet moja żona nie boi się nim jeździć i parkować go w mieście.
~Maxi
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Jak jedziesz, czujesz się jak król szos. Z pozycji kierowcy widać koniec maski, co ułatwia prowadzenie. Kamera cofania pomaga przy cofaniu. W poliftowej wersji jest kamera 360 stopni, więc już totalny luksus.
~Maxi
~Mundek
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Dla mnie bez problemów chociaż całe szczęście że ma komplet czujników parkowania. Wielkie lusterka znacznie ułatwiają manewrowanie. Ani ja ani moja żona ( 158 cm wzrostu ) nie mamy problemów z parkowaniem
~Zadowolony kierowca
SUV 4.4 TDV8 339KM 249kW
Auto stworzone aby wszystko widzieć. mimo swoich gabarytów pewnie można wjeżdzać wszędzie na żyletki.
~Kor
SUV 4.2 i V8 32V SC 400KM 294kW
duze przeszklenia, kamera cofania. Z wysokosci kierowcy widac wszystko ponad dachami osobówek.
~marcin_standerski@wp.pl
SUV 2.9 TD 24V 177KM 130kW
Wyżej siedzieć i lepiej widzieć już nie można, na ciasnym parkingu pomaga przedni i tylny parktronic
~Kuku
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Siedzi się wysoko wiec widać wszystko .Duże szyby idealna pozycja za kierownica
~Bogdan
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
wszystko ok tylko jak by nie kamera z tylu by bylo troche ciezko parkowac.