Lista ocen Lexus IS I Sedan 2.0 155KM 114kW 1999-2005 (56) - Widoczność

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aska.robert@wp.pl
Sedan 2.0 155KM 114kW
jedno co mnie wkorzylo po kupnie tego samochodu to to ze naczytalem sie o tym jak bardzo cichy jest w srodku i okazalo sie ze to nie prawda , jezdzilem wczesniej lexusem Ls400 i to tam jest cicho i komfortowo, a is200 to zwykle auto jesli chodzi o wyciszenie wnetrza,ale za to duzo tam bajerow ktorych nie ma w autach z tego roku,tj. elektrycznie regulowane i podgrzewane siedzenia ,podgrzewane i skladane lusterka,kontrola trakcji,tryb jazdy po...
~" KRIS " k.miazio@wp.pl
Sedan 2.0 155KM 114kW
Do przodu patrząc jest super tył zostawia sobie trochę do życzenia ale do tyłu z szyby nie jeżdżę tylko z lusterek przy zapalaniu silnika zapala mi się kontrolka w kształcie samochodu z kreseczkami z tyłu włączam wsteczny pika ale jak sie zbliżam do przeszkody nie ma reakcji nie wiem czy są czujniki czy ich nie ma albo coś nie trybi. Ale ok.
~Dyferen
Sedan 2.0 155KM 114kW
Jeżeli chodzi o widok przez przednią i boczne szyby jest bardzo dobrze, przednie i boczne słupki nie przysłaniają widoku. Ale za to tyłu to wogóle nie widać (kufer jest bardzo nisko w stosunku do tylniej półki). Można się przyzwyczaić (jeździłem dwa lat fordem mondeo kombi) albo z pomocą przychodzą czujniki parkowania :).
~Radziorny
Sedan 2.0 155KM 114kW
Widoczność z przodu bardzo dobra, mam jednak niewielki problem jak dojeżdżam do sygnalizacji. Żeby ją zobaczyć muszę albo zatrzymać się jakieś 10m od niej, albo się schylać a do wysokich nie należę, mam 180cm wzrostu. Widoczność przez tylną szybę słaba ale idzie się przyzwyczaić.
~joshua32
Sedan 2.0 155KM 114kW
nowoczesne auta maja duze slopki boczne i mocno pochylone przednie szyby w efekcie jak sie skreca to bardziej na wyczucie - ale nie w lexusie - smiem twierdzic ze to auto z jedna z lepszych widoczonsci z wnetrza (jezdzilem juz wieloma i tylko Range Rover Sport mial porownywalna)
~RAFAL WOLOCH RW- Rofeel
Sedan 2.0 155KM 114kW
BEZNADZIEJNA Z TYŁU .PRZÓD JEST OKI. SZKODA ,ŻE NIE MIAŁ W STANDARDZIE CZUJNIKÓW PARKOWANIA.NAPEWNO BY SIE PRZYDAŁY. WYSOKI KUFER I CIEMNA SZYBA POWODUJE, ŻE ZUPEŁNIE NIC NIE WIDAĆ. ALE Z CZASEM I DO TEGO NABIERA SIE WYCZUCIA.
~Pioter
Sedan 2.0 155KM 114kW
Widoczność standardowa jak dla Toyoty - przeszkadza słupek A przy kierowcy - żeby zobaczyć coś na zakręcie trzeba się wychylać. Oprócz tego - dobra szklarnia i wszystko widać przy parkowaniu.
~ambienT
Sedan 2.0 155KM 114kW
Tylna szyba bez wycieraczki, brak czujników w mojej wersji. Klasyczny 4 drzwiowy sedan, widoczność jest w normie. Idealne, elektrycznie składane i ogrzewane lusterka to przydatna sprawa.
~Ronald
Sedan 2.0 155KM 114kW
Mam sedana. Widoczność do przodu tylko OK, za to tyłu w ogóle nie widać. Za to duży minus. Nie wiem, gdzie jest koniec karoserii. Bez czujników parkowania jest ciężko. Na boki doskonale.
Dziennik kosztów dla Lexus IS I Sedan 2.0 155KM 114kW
11,1
13,5
~Karol
Sedan 2.0 155KM 114kW
Nie ma na co narzekać w tej kwestii. Szyby odpowiednich rozmiarów, lusterka sprawdzają się w 100% zgodnie z przeznaczeniem, nawet martwa strefa jest odpowiednio zminimalizowana.
Lexus IS I Sedan