Lista ocen Lexus IS II Sedan 250 208KM 153kW 2005-2012 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kosmitak
Sedan 250 208KM 153kW
Samochód drogi ale warty wydanych pieniędzy. Uważam, że lepiej kupić jeden samochód raz na 5..6lat i z podniesionym czołem po tych 5..6latach sprzedać go następnemu szczęściarzowi :-) W marce Lexus ja doświadczyłem SPÓJNOŚCI w procesie sprzedaży i obsługi po sprzedażnej (czytaj serwis).
~bartoszgoscimski
Sedan 250 208KM 153kW
Jako auta używanego? Doskonała! Wyposażenie i jakość na najwyższym poziomie. Mój ezgemplarz jest dopchany do granic możliwości (łącznie z horrendalnie drogim nagłośnieniem Mark Levinson, które gra jak nowe mimo 13 lat) W tej cenie nie ma lepszego auta w swojej klasie!
~michauuu
Sedan 250 208KM 153kW
Lexusy stały się modne i dlatego ich ceny na rynku wtórnym poszły w górę, ja na szczęście kupiłem go gdy wszyscy patrzyli na Audi i BMW, dlatego po przejechaniu prawie 100 000 km i po 4 latach sprzedałem go jedynie 5000 zł taniej niż kupiłem.
~ARTUR.P.
Sedan 250 208KM 153kW
Kupilem jako auto uzywane. Lexus jest autem egzotycznym we Francji ale zdazyl sobie zrobic dobra reputacje. Z tego wzgledu ceny sa wysokie. Nie mniej jednak, uwazam ze warto zaplacic 12 tys. euro za auto z 2008 r. z przebiegiem 120 tys. km.
~mash
Sedan 250 208KM 153kW
Dlugo sprawdzalem, kombinowalem, testowalem. W zasadzie nic innego mi nie pasowalo. Stosunek ceny/ jakości jest w tym przypadku imponujacy. Obsluga w salonie i serwisie zawstydza audi, mercedesa czy volvo. Po prostu nie ma w tym przypadku alternatywy.
~Steiv
Sedan 250 208KM 153kW
Nieśmiertelna jednostka napędowa. Świetna jakość wykończenia wnętrza cóż chcieć więcej za 35-50k zł moim zdaniem w tym segmencie nie ma konkurencji. Skóra na fotelach wygląda na lekko zabrudzoną a nie na styraną życiem po 200k km.
~ketrab537
Sedan 250 208KM 153kW
Jak na auto 10-letnie cena jest wysoka, ale spośród innych aut, które oglądałem w niewiele mniejszym budżecie nie zamienił bym lexusa na nic innego... no chyba że na kolejnego lexusa.
~Michał557
Sedan 250 208KM 153kW
Nie jest tanim samochodem, ale wart jest tych pieniędzy. Mówi się że Toyota wpuściła Lexusa na europejski rynek by dorównać europejkim limuzynom i myślę, że sie udało.
~mariusz.walczyk@lawyerone.com.pl
Sedan 250 208KM 153kW
lexus to nie jest tanie w zakupie auto ale na tle niemieckiej konkurencji cena jest adekwatna do tego co się otrzymuje , no i każdy się za nim ogląda nawet kierowcy BMW czy Merca .
~Damian
Sedan 250 208KM 153kW
trzmaja sie w cenie na rynku wtornym co chyba mowi samo za siebe. Ale bedac szczerym to czasami w upaly to cos tam mi swiszczy pod tylnia szyba i to tyle.
Lexus IS II Sedan