Oceny Mazda 121 II

Oceny Mazda 121 II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda 121 II

~anka32
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
autko świetne szczególnie dla kobiet , bardzo dobrze się parkuje w mieście mimo braku wspomagania kierownicy . Silnik bardzo dynamiczny, cichy i niezawodny, jeżdże tym autkiem już 2 lata nawet za granicę i pokonuję z rodzinką w tym 2 dzieci jednorazowo 1300 km .4 osoby mieszczą się swobodnie a bagażnik pomieści wielką torbę podróżną jedyne co męczy to hałas przez dach, na autostradach, jest naprawdę głośno polecam to autko jest naprawdę...
~mrt
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
Poczciwy samochód ze świetnym silnikiem. Pójdzie już na emeryturę, ale zawszę będę z sentymentem wspominała moją pierwszą mazdkę. Nigdy mnie nie zawiodła a robiłyśmy razem cuda. Auto terenowe :) jak trzeba.
~HATER
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Brak korozji, niezwodny gdy się wymienia wszystko na czas. Autko ładne 4drzwiowe, bardzo praktyczne, bardzo kobiece(chociaż nią nie jestem ;)). Bagażnik niewielki, ale wystarczy na wypad z przyjaciółmi. Samemu jadąc też da się przycisnąć. Z chęcią wchodzi na obroty. Odcina przy ok. 8000RPM!! Silnik lubi obroty, stojąc ma 2000RPM. Zmieniam bieg przy 3000,3500 i jazda daje radochę ;).
~AskaG
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Uwielbiam moje śiubaru..pewnie dlatego ,że jest to moje pierwsze auto i jest dla mnie absolutnie doskonałe;)jako początkujący kierowca nie przeszkadza mi nawet brak wspomagania ..Podobno jest twarda..ale tylko podobno;)
3,5
~N.
Hatchback 1.3 16V 60KM 44kW
Samochód byłby całkiem spoko gdyby nie te usterki części i tyle ile pali. Najbardziej podobał mi się otwierany dach, i to że samochód wjedzie wszędzie, leciutki rozpędza się szybko, dobry start, a później już do wyścigówek nie należy.
~bartkow7@interia.pl
Hatchback 1.3 16V 60KM 44kW
samochod wart swojej ceny, daje niesamowita frajde z jazdy, w upalne dni z otwarty dachem chce sie jezdzic na wycieczki za miasto :) Kazdy poradzi sobie na ciasnym parkingu. Bagaznik jest naprawde spory jak na ta klase pojazdu.
~Makay
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
Autko idealne dla kobiety ! zaparkowac mozna prawie wszedzie, a delikatnosc kobiecej stopy spowoduje bardzo rzadkie odwiedzanie stacji benzynowej. Fajne autko, mialem kiedys małe fordy, ktore nie dorastaja do opon Mazduni. Blachy po 14 latach wygladają jak nowe, nie ma ani jednego sladu rdzy. Potwierdzam opinie " Co Japoniec to Japoniec "
3,3
~artur
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
jak na japończyka to jednak zbyt awaryjny samochód o kontrowersyjnej sylwetce(piszę o tzw. jajku),który fajnie się jeździ z otwartym dachem, relatywnie nie najdroższy w naprawach,utrzymaniu,ubezpieczeniach o super silniku jak na miasto o doskonałej widoczności, do którego się wygodnie wsiada-nie na podłogę.Przy większym zaangażowaniu i nieco większych nakładach producenta w materiały z którego wykonano zawieszenie, mógłby być to miejski super...
~dido
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
to jest naprawde wspaniały samochod, wprost niezawodny silnik o naprawde niezłej dynamice (tylko obroty lubi wysokie :) ). Rozkładany dach na laro wprost rewelacja, Częsci - jakie części tam sie niema co psuc, a jesli nawet to mozna to wszystko jakos dostac i jezeli nawet so troszke droższe od cen części do poloneza to i tak nie ma porównania. Naprawde gorąco polecam!!!!!!!
~xwi15@widzew.net
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Autko o niekonwencjonalnym wygladzie ,wspanialym silniku ,1,3 16V szkoda tylko ,ze wtrysk jest jednopunktowy na wielopunkcie byloby lepiej no ale gaz byl tanszy :) Uzytkowanie wychodzi mnie tanio znalazlem niedrogi skale z czesciami do "japonczykow" i mam zaprzyjaznionego mechanika ktory "nie zdziera" .Blacha nie poddaje sie rdzy ,takze z cala odpowiedzialnoscia za swe slowa moge polecic to auto.