Lista ocen Mazda 2 I 1.25 16V MZI 75KM 55kW 2003-2007 (4) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hgtv
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos...
~Marek
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
spalanie ocenie na dobre choc moglo byc lepiej auto pali przecietnie 5,5 litra paliwa jak go tankuje zawsze do pelna i zawsze obliczam ile wzial, na trasie udalo mi sie uzyskać spalanie 5,0. ale mialem tez 6,2 (klima i autostrada) nie czarujmy sie samochodzik z takim silnikiem powyzej 120 ma klopoty z jazda lepiej sie trzymac 100ki i dac mu spokoj :)
~TiZen
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
auto posiadam dopiero kilka tygodni. Na razie jazda po mieście w zimie. Jeśli chodzi o spalanie to bez rewelacji - spalanie ok. 8 l/100
~Kamil
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Jeżeli chodzi o koszt utrzymania to na jednym baku można przejechać około 800-900 kilometrów przy prędkości około 100 km/h.