Lista ocen Mazda 2 II Hatchback 5d (57)

4,1
~Jacor
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
jest dobrze ale mogło byc lepiej.Plastiki bardzo dobrze spasowane ale twarde i rysują się szybko czyli marnej jakości.Podobno po 2010 roku sa lepsze.
~Wolf Skin
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Daję 5 gwiazdek, chociaż uważam że Japończycy powinni popracować nad jakością lakieru!
~smk
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
zwinny, zgrabny i niezawodny miejski samochód, opinię piszę dla innych bo sam z tego forum korzystam a nie dlatego, że właśnie auto kupiłem, przejechałem troszkę i chcę się pochwalić i pozachwycać, takie opinie są niemiarodajne.
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Dla mnie rewelacyjne autko.Sporo kosztowało i czas oczekiwania długi, ale warto było.
~Marek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Kupiłem samochód dla firmy, bo potrzebowałem taki. Miał to być mały samochód z silnikiem benzynowym bez dopalaczy, czli turbo itp. Nie chciałem diesla, były dwa i po przebiegu 50 tyś zaczeły się psuć, do tego stopnia, że silnik w jednym został wymieniony.Przez dwa lata mazdą jeździło nią 5 osób. Przejechała już 114 tyś.km i poza płynami i klockami nic się nie zepsuło. Teraz, gdy przekonałem się, że japońskie są bezawaryjne z pewnością kupię je...
~Marek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Bardzo zadowolony, ale mały zbiornik paliwa, mały zbiornik do spryskiwaczy, fotele średnio trzymają na boki.Mały bagażnik.Plastiki, czasami przerażają,czarno.Jazda rekompensuje wszystko. Ful wersja z tempomatem-rewelacyjna rzecz, podgrzewane fotele.Radio z 6 głośnikami to szmelc.
~AZ
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Świetny wygląd, dynamiczny silnik, w środku prosto i elegancko, bez setek migajacych kolorowych lampek, które nie wiadomo do czego są.Idealny do jazdy po mieście, w trasie też sie sprawdzi.Drogi, ale warto mieć.
~Maniek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Samochód w wersji sport, jedyny i niepowtarzalny, mało ich jeździ po drogach w moim obrębie jest tylko jeden i to nie w wersji sport. Jestem jedynym właścicielem, tego wspaniałego samochodu.Siadam i cieszę się że jadę.
~Mirek
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Bardzo fajne małe autko. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.Może przeszkadzać trochę konsola lewarka zmiany biegów, ponieważ noga o nią opiera się dość mocno.Ale ogólnie to bardzo udany samochodzik.Czemu go kupiłem. Japońskie są mało awaryjne ponoć, ale to się okaże.
~fx
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
wrażliwy na jakość paliwa ale za dobre paliwo odwdzięcza się dobrymi osiągami (Silnik)
Mazda 2 II Hatchback 5d